• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Nowa marka w polskich sypialniach

Daje radość. Naprawdę dużo radości. Dostarcza niesamowitych i zarazem niepowtarzalnych, intymnych doznań. Poprawia nastrój, uodparnia organizm, polepsza samoocenę. Zbliża ludzi. Seks – jedno słowo, a dające tyle przyjemności. Czy można kochać się bezpiecznie, a przy tym maksymalnie przyjemnie? Można, o czym przekonuje marka Pasante, nowy gracz na naszym rynku.

Do Polski wchodzi brytyjska firma Pasante Healthcare, która w ciągu ostatnich 12 lat zawojowała prawie 30% rynku prezerwatyw na Wyspach. Sukces ten Anglicy chcą powtórzyć w naszym kraju. Co więcej: chcą zostać jego liderem. Mają duże szanse, bo rozumieją potrzeby klienta i wiedzą jak „to” się robi. Oferują niezrównaną jakość i dopasowanie do męskiego ciała oraz najszerszą w branży gamę produktów. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.                       

Dlaczego prezerwatywy Pasante są tak wyjątkowe? Z prostego powodu. Początek działalności u progu XXI wieku pozwolił firmie na zastosowanie w swoich laboratoriach i fabrykach najnowocześniejszych technologii, a wiele lat działalności jako dystrybutor prezerwatyw zaowocował dokładnym poznaniem wymagań klientów. To właśnie bycie blisko ich potrzeb pozwala firmie szybko na nie reagować. Dodatkowo działając jako firma rodzinna, Pasante unika zbędnych wydatków, oferując atrakcyjną cenę „na półce”. Jednak to nie koniec kuszących korzyści, jakie oferuje swoim klientom Pasante.

Dlaczego możecie zaufać jakości Pasante? Proces produkcyjny jak i same prezerwatywy są regularnie poddawane rygorystycznym testom przeprowadzanym przez Brytyjski Instytut Standardów. Otrzymany certyfikat Kitemark to wyznacznik najwyższej jakości. Pasante idzie dalej stosując  technologię, dzięki której prezerwatywy nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Idealne dopasowanie do męskiej anatomii zapewnia szeroka gama rozmiarów, grubości i kształtów. Pasante produkuje prezerwatywy o średnicach od 49 do 60 mm i długościach od 180 do 200 mm. W ofercie znajdują się najcieńsze „gumki” na rynku jak i te o zmniejszonej, standardowej i zwiększonej grubości. Asortyment uzupełniają prezerwatywy w kształcie „easy-on” o rozszerzonej do 66mm „główce”. Pasante oferuje prezerwatywy w trzynastu smakach, o najróżniejszych efektach: świecących w ciemności, z wpustkami, prążkami, chłodzące lub rozgrzewające oraz w wygodnych opakowaniach po 3 , 12 lub 144 sztuki.  Prezerwatywy pakowane są w klasyczne, kwadratowe folijki lub w bardziej wymyślne okrągłe lub w kształcie serca. Wszystko po to, by zapewnić najwyższy komfort i przyjemność, na potrzeby każdej, nawet najbardziej nietypowej, intymnej okazji.

Dla tych, którzy będą chcieli przekonać się o zaletach Pasante jako pierwsi, czeka profil firmy na Facebooku. Zachęcamy fanów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: „Gumki są wszędzie”. Pierwszych sto osób, które dołączą do naszej zabawy otrzyma zestaw 3 prezerwatyw, a dla zwycięzcy przygotowaliśmy bezpieczny zapas gumek na cały rok!

Nieważne, jak się kochacie. Ważne, byście zawsze czuli się komfortowo i bezpiecznie. A to zagwarantuje Pasante – nowa marka prezerwatywy na rynku. Wreszcie w Polsce.

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter