• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Cel: seks przodownik

Maj w polskiej tradycji staje się miesiącem długiego weekendu i okresem rozpoczęcia sezonu grillowania. W świadomości wielu wciąż jest też obecny obraz majowych pochodów oraz przemów na cześć przodowników pracy. Może warto połączyć te dwie idee w jeden pomysł wolnego świętowania i wielkiego przeglądu sił… witalnych.

Wezwaniu do wyzwolenia się z jarzma zaborczego wiosennego osłabienia niech towarzyszy w tych dniach przeciwstawienie się uciskowi spadku libido i obniżenia sprawności seksualnej. Przesilenie nie omija bowiem mężczyzn – ich organizmy również doświadczają w tym czasie silnych zmian w układzie krążenia i oddychania oraz rozregulowania gospodarki hormonalnej. Nie mogą one bowiem nadążyć za przyspieszonym tempem procesów metabolicznych. Zachwianie równowagi energetycznej ma przy tym duży wpływ na spadek poziomu libido – popęd seksualny zmniejsza się wraz z rosnącym stresem jaki organizm odczuwa na przełomie różnych pór roku. Dostosowanie się procesów hormonalnych (produkcji testosteronu) do nowych warunków może zmniejszać potrzebę seksualnej aktywności.

Warto jednak zaznaczyć, że jest to najczęściej krótkotrwały spadek formy i aby nie odczuwać go przez dłuższy czas należy pamiętać o odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej i stosowaniu w tym okresie wspomagających organizm suplementów. Coraz więcej mężczyzn w tym okresie zauważa, że ich organizm potrzebuje dodatkowego wspomagania – zwłaszcza po zimowym okresie obniżonej aktywności. Chcą się wykazać przed partnerkami, również jeśli chodzi o sferę seksualną, ale organizm nie zawsze nadąża za realizacją oczekiwań– podkreśla Mariusz Szydłowski, menedżer marki LibidoForte i dodaje – dlatego właśnie w pierwszych wiosennych i letnich miesiącach mężczyźni częściej odwiedzają apteki w poszukiwaniu preparatów stworzonych specjalnie dla nich.

Chcesz być przodownikiem w każdym aspekcie (po)życia? Rozpocznij od kilku zmian w swoim planie dnia i pamiętaj o: ćwiczeniach (może to być rower, bieganie czy siłownia), wysypianiu się – (brak snu obniża poziom libido – to fakt potwierdzony naukowo) oraz diecie z przewagą ryb, warzyw i owoców (można tu znaleźć wiele naturalnych afrodyzjaków).

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter