• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Konkurs: Paski od firmy Bremi

Inspiracja stylem wojskowym przejawia się w każdym aspekcie męskiej stylizacji proponowanej na ten sezon przez czołowe domy mody. Dominuje zarówno w kolorystyce, fasonie, jak i dodatkach.


Pozdrowienia ze sztabu

Detale, jak kieszenie, szamerunki, pagony, stójki, boczne zamki, czy epolety wybijały rytm w pochodach armii modeli na pokazach kolekcji Jesień/Zima 2010/2011. Na wybiegach można było zobaczyć wojskowe pasy i wysokie sznurowane buty inspirowane żołnierskimi trzewikami. Projektanci (np. Burberry, Alexander McQueen, John Galliano) zaprezentowali wojskowe marynarki oraz płaszcze i trencze przypominające okrycia oficerów z II wojny światowej. Akcent militarny stroju jest w obecnej odsłonie tego stylu bardzo subtelny. Marynarki zapinane dwurzędowo na metalowe guziki i spodnie przypominają raczej uniform sztabowego dżentelmena, niż strój moro żołnierza z US Army. Kurtka chłopaka z wojska powinna być dobrze dopasowana, a płaszcz godny okrycia dowódcy.


Jakie jeszcze produkty poza męskimi paskami ma w swojej ofercie firma Bremi?

Odpowiedzi szukaj na www.sklep.bremi.pl

Na odpowiedzi czekamy do 20 listopada. Nagrodami będa 3 paski męskie. Odpowiedzi proszę wysyłać na adres: kontakt@dla-mezczyzny.pl


Nagrody:


Regulamin konkursu
1. Tylko spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą wyłonieni zwycięzcy konkursu w drodze losowania.
2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie.
3. Dopuszczalne jest branie udziału w większej ilości konkursów.
4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu.
5. O sposobie odbioru nagrody proszę czytać w treści konkursu.
6. Odbiór osobisty nagrody musi nastąpić w ciągu 7 dni roboczych od daty publikacji listy zwycięzców. Lokalizacja:Warszawa
7. W przypadku nagród przesyłanych pocztą, pełny adres należy podać w ciągu 7 dni roboczych od daty publikacji listy zwycięzców na adres konkurs@dla-mezczyzny.pl
8. Przesyłki z nagrodami są wysyłane Pocztą Polską, mają charakter zwykłych listów a nie przesyłek poleconych.


Oficerski sznyt

Minimalizm, proste cięcia, monochromatyczne barwy, czyste linie i podwójne zapięcia breasted wkroczyły czwórkami do najbardziej wyraźnego w tym roku trendu w zimowej modzie męskiej.

Dokwaterowane zostały do nich  skórzane rękawiczki, masywne wysokie buty lub sztyblety, torby-listonoszki oraz stylizowane na wojskowe mapniki, masywne zegarki na bransolecie i wyjątkowo torby, które zastąpiły męskie plecaki.

Dobrze dobrane buty, pasek, czy rękawiczki nadadzą całości ubioru wyjątkowy szlif, a efekt jaki wywołują dodatki każdy z panów z pewnością będzie mógł wyczytać na twarzach mijanych kobiet.

 

Konkurs rozstrzygnięty: wyniki

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter