• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Prezent urodzinowy dla 30, 40 i 50-latka

Okrągła rocznica urodzin, to dobry powód do świętowania. Jest to także dobry moment do obdarowania jubilata prezentem. Jednak jak spowodować, by na twarzy obdarowanego pojawił się uśmiech? Co zrobić, aby wybrany upominek był oryginalny i spełnił oczekiwania osoby, której go wręczymy? Jaki prezent wybrać, żeby nie wylądował w szafie? W artykule odpowiemy na te i wiele innych pytań.

Jaki powinien być prezent?
Dobry prezent, to taki, który jest przemyślany i dany od serca. Nie można zapominać, że musi on być w guście obdarowanego. Niestety często ciężko nam zdecydować się na coś konkretnego. Sprawa dodatkowo komplikuje się, gdy nie znamy za dobrze upodobań jubilata. Czasami decydujemy się na (teoretycznie) sprawdzone zestawy: krawat dla mężczyzny, perfumy dla kobiety itp. Takie prezenty najczęściej są nieudane. Wybrany zapach nie zawsze spełnia oczekiwania, a krawat może być którymś z kolei wśród wielu w tym samym kolorze. Dlatego też lepiej zdecydować się na coś bardziej osobistego. Przypomnijmy sobie, jakie kolory lubi jubilat, czym się interesuje, jakiej słucha muzyki, jaki ma wystrój domu, czy lubi podróżować. Jeśli odpowiemy sobie na kilka tego typu pytań, będziemy już lepiej wiedzieć czego szukać. Dodatkowo pamiętajmy, że prezent nie powinien być za drogi, aby osoba, której go wręczymy nie czuła się zakłopotana. Warto wziąć pod uwagę, że upominek nie może być zbytnio szalony i zaskakujący. Dlatego też, jeśli nie jesteśmy pewni, czy jubilat marzy o skoku ze spadochronem, to nie kupujmy mu takiego prezentu.

Prezent dla 30-latka
Na rynku znajdziemy wiele obciachowych gadżetów na taką okazję. Jednakże takie upominki najczęściej lądują w koszu lub na dnie szafy. Dlatego też na warto poszukać czegoś oryginalnego i gustownego. Współczesny 30-latek, to najczęściej osoba na dorobku. Zatem może warto pomyśleć o artykułach do gospodarstwa domowego. Absolutnie nie myślę o zastawie garnków czy patelni. Mogą to być jakieś designerskie gadżety jak spersonalizowane kubki, deski do krojenia ze śmiesznymi napisami, wałki ozdobione wzorami, czy t-shirt z ulubionym cytatem z filmu lub jakąś ciekawą grafiką. Ponadto, jeśli jest np. kierowcą samochodu lub lubi zawieszki, to można takiej osobie podarować brelok do kluczy. Możemy go zamówić m.in. w sklepie internetowym Artiglo.

Prezent dla 40-latka
Wiele osób w tym wieku mówi, że mając 20 lat myśleli, że czterdziestka to już poważna sprawa. Jednak będąc u jej progu wszystko się zmieniło. Choć w dowodzie czwórka z przodu, nadal czują się tak jak przed laty. Dlatego też prezent z tej okazji nie powinien być zbyt poważny. Oczywiście wszystko musimy dostosować do jubilata. W końcu, jeśli nasz 40-latek kocha koncerty w filharmonii, to na pewno bilety na taką imprezę go zadowolą. Jednak, jeśli upodobania jubilata nie są aż tak sprecyzowane może warto pomyśleć nad jakąś pamiątką. W sieci znajdziemy ciekawe reprodukcje obrazów lub plakaty z tekstem pasującym do charakteru jubilata. Taki prezent, gdy zawiśnie na ścianie, na stałe będzie o nas przypominał.

Prezent dla 50-latka
Czym zaskoczyć kogoś, kto swoje urodziny obchodzi już po raz pięćdziesiąty? W tym wypadku jeszcze ważniejsze jest rozeznanie, co lubi jubilat. Przed zakupem prezentu dokładnie zastanówmy się jak spełnić jego marzenia. Dla pań możemy wybrać ciekawą biżuterię lub elegancki zegarek. Dla panów dobrym rozwiązaniem mogą być oryginalne spinki do koszuli czy skórzany pasek. Zegarek sprawdzi się również w męskim wydaniu. Dobrze przemyślany prezent na pewno zadowoli jubilata, bez względu na jego wiek.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter