• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Bankowość pod lupą: IDEA BANK i ich oferta kredytowa

Kredyty dla małych firm nie bez powodu cieszą się dużą popularnością – stawiający w biznesie swoje pierwsze kroki przedsiębiorcy często dysponują bowiem całym wachlarzem idei i pomysłów, ale niekoniecznie już potrzebnym do wcielenia ich w życie kapitałem.

Z myślą o początkujących oraz dopiero powstających firmach tworzone są coraz to liczniejsze produkty bankowe, mające zapewnić im płynność finansową oraz realną możliwość na finalizowanie pojawiających się na horyzoncie planów i projektów. Dziś przyjrzymy się uważnie jednemu z nich, a mianowicie – kredytowi od Idea Bank.

Dostaniesz kredyt niezależnie od tego, ile czasu prowadzisz firmę
Idea Bank kredyt na start pozwala przedsiębiorcy na uzyskanie dofinansowania, dzięki  któremu zrealizuje on swoje plany. Nieistotny jest tutaj nawet rodzaj działalności ani towarzyszący jej staż. Finansowanie obejmuje także zupełnie nowe firmy, bez jakiekolwiek historii. Przedsiębiorcy mogą skorzystać tutaj z kredytu wynoszącego do 350 tys. zł, a do tego zasięgnąć porady bankowych specjalistów przy załatwianiu wszelkich formalności. Co więcej, bardzo długi jest także sam okres kredytowania i wynosi on do 10 lat.

Składki dla ZUS? Bank opłaci je za Ciebie
Kolejnym udogodnieniem jest tutaj usługa Rok bez ZUS-u. Otóż jeżeli prowadzimy jednoosobową działalność gospodarczą, to w ramach usługi Idea Banku możemy otrzymać dodatkowe środki, które przeznaczymy następne na pokrycie składek płaconych w ramach zobowiązań wobec ZUS. Bank godzi się bowiem przyznawać nam przez maksymalny okres 12 miesięcy kwotę 400 zł miesięcznie, aby odciążyć nas w początkowym, najtrudniejszym momencie. Może zostać ona przeznaczona przez nas na dowolnie wybrany cel, w tym na zapłatę składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe oraz na ubezpieczenie zdrowotne.
Usługa Idea Banku utworzona została z myślą o osobach fizycznych prowadzących działalność na terenie kraju (w tym także o wspólnikach w formie spółek cywilnych), przedstawicielach zawodów zaufania publicznego, spółkach prawa handlowego oraz nowych przedsiębiorcach.

Nie musisz czekać długo na decyzję
Dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na decyzję. Każdorazowo jest on ustalany indywidualnie podczas spotkania z doradcą banku, natomiast zwykle zawiera się w kilkudziesięciu godzinach. Indywidualnie dobierane jest także oprocentowanie tej usługi.

Możesz sprawdzić, jaka wysokość kredytu Ci przysługuje
Idea Bank oferuje także praktyczne narzędzie, pozwalające za pośrednictwem strony banku uzyskać wstępne informacje na temat przysługującego nam kredytu. W tym celu wystarczy podać dane do kredytu, w tym jego oczekiwaną wysokość, miesięczny przychód naszej firmy, sumę obciążeń kredytowych, koszty i okres prowadzenia działalności, rodzaj zabezpieczenia oraz branżę. Zapytani zostaniemy także o cel kredytu, zaś wybierać tu możemy między zakupem nieruchomości, zakupem maszyn lub urządzeń, zakupem pojazdów, celem obrotowym a finansowaniem na start.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter