• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

MacTronic Nu-Trail – dodatkowe światło samochodowe

Każdy, kto szuka poręcznej i praktycznej latarki– a taką jak wiadomo warto mieć zawsze przy sobie – powinien zainteresować się modelem Nu-Trail  firmy MacTronic. Dzięki Nu-Trail głębokie nurkowanie pod maską samochodu nie będzie już problemem.

Dodatkowe źródło światła przyda się wszędzie: zarówno w samochodzie gdy trzeba zajrzeć pod maskę lub zmienić koło, w domu, gdy zabraknie prądu, jak i w garażu czy po zmroku na parkingu. MacTronic Nu-Trail, latarka z tzw. kategorii EDC (every day carry – codziennego użytku) świetnie nadaje się na towarzysza wszelkich męskich „wojaży”.

MacTronic Nu-Trail to długopisowa latarka diodowa, która wszędzie się zmieści. Wykonana z anodowanego aluminium o mocy światła 26 lm pozwala oświetlić dystans kilkunastu metrów. Jej niewielkie rozmiary i mała waga (41g) oraz metalowy klips umożliwiają wygodne noszenie latarki, zaczepionej do kieszeni lub paska spodni. MacTronic Nu-Trail powinna zainteresować wszystkich użytkowników, poszukujących silnego, niewielkiego i niezawodnego źródła światła w eleganckiej, trwałej oprawie. Wytrzymałość latarki połączona z klasycznym wzornictwem sprawiają, że jest to świetne akcesorium dla osób wymagających i doskonale sprawdzi się zarówno, jako wyposażenie auta jak i podstawowe narzędzie w każdym domu.

MacTronic Nu-Trail jest wodoodporna. Czas świecenia na baterii (2x AAA) to 10 godzin. Cena latarki to ok. 50 zł, dostępna na www.latarki.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter