• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Mactronic BlackEye – latarka do zadań specjalnych

BlackEye to latarka firmy Mactronic, stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Urządzenie jest niewielkie, wytrzymałe i cechuje je mocny, skupiony strumień światła o sile 260 lumenów.

Latarka przyda się w codziennej pracy pracownikom ochrony, policjantom (ma nakładkę sygnalizacyjną, np. do kierowania ruchem) czy myśliwym (posiada możliwość zastosowania wkręcanej nakładki campingowej) – docenią ją wszyscy, którzy potrzebują solidnego i niezawodnego sprzętu. Cechami wyróżniającymi model BlackEye na tle konkurencyjnych produktów jest potężna, skoncentrowana wiązka światła oraz niezwykle wytrzymała obudowa (dzięki temu urządzenie z powodzeniem może posłużyć np. do rozbicia szyby auta w sytuacji awaryjnej). Co ważne, każdy egzemplarz tej latarki ma indywidualny numer seryjny.

Źródłem światła BlackEye jest doskonała dioda Cree Q5 Led. Warto dodać, że użytkownik ma do wyboru pięć trybów pracy – latarka może świecić na 100%, 50%, 10%, a także wyświetlać sekwencję SOS lub strobo.

Istotnym atutem urządzenia jest również fakt, iż jest ono oferowane w komplecie z akumulatorem oraz ładowarkami – sieciową (230V AC) i samochodową (12V DC). Dzięki temu nabywca nie będzie musiał pamiętać o kupowaniu baterii. Obudowa urządzenia jest w pełni wodo-, wstrząso- oraz olejoodporna. Warto dodać, że produkt Mactronic doskonale nadaje się np. na prezent – latarka wraz z akcesoriami zamknięta jest w eleganckim etui.

Cenę modelu BlackEye ustalono na 230zł. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter