• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

LED-owy towarzysz podróży

_0400690LED-owa lampa Penlight Premium nie jest zwykłą latarką. Wybawi z opresji każdego kierowcę podczas wakacyjnego wyjazdu. Wyjątkowa moc świecenia, odporność na wstrząsy i wodoszczelność to tylko niektóre z jej zalet.

Kieszonkowa lampa Penlight Premium posiada dwa tryby świecenia: szeroki, zapewniający optymalne widzenie oraz punktowy, pozwalający zajrzeć w najgłębsze zakamarki samochodu. Na co dzień używają jej zawodowcy podczas prac warsztatowych.
Wszystko to za sprawą kilku diod LED, które wytwarzają szeroką wiązkę światła o natężeniu 260 luksów. Z kolei za wiązkę skupioną odpowiada dioda LED Luxeon Rebel, emitująca światło o natężeniu 3600 luksów, co pozwala dostrzec elementy znajdujące się głęboko pod maską.
Penlight Premium jest całkowicie mobilna. Ładuje się ją zwykłym kablem USB, który można także wpiąć w zapalniczkę samochodową. Do pełnego naładowania lampy wystarczą zaledwie dwie godziny, a czas jej pracy to aż sześć godzin. Możliwe jest to ze względu na wbudowany akumulator.  Z kolei dzięki magnesowi i specjalnym zawiasom można ją przypiąć w dowolnym miejscu, aby sterować źródłem światła.
Na dodatek Penlight Premium jest odporna na wstrząsy, uderzenia, pył i wodę. Będzie pomocna nie tylko w podróży lub podczas wakacji na campingu, ale także przy naprawie cieknącego kolanka pod zlewem czy porządkach w garażu.
Penlight Premium jest dostępna w zestawie z pojemnikiem do przechowywania oraz akcesoriami do ładowania. Cena detaliczna wynosi ok. 200 zł.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter