• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

FIFA 14

FIFA 14 mimo swojej premiery jesienią ubiegłego roku wciąż jest w czołówce najchętniej kupowanych gier. Ostatni tydzień przyniósł nawet pozycję lidera sprzedaży gier na Wyspach Brytyjskich co jest wyczynem bardzo znaczącym patrząc na wielkość i specyfikę rynku.

Kanadyjskie studio Electronic Arts postarało się w tej edycji o jeszcze lepsze odwzorowanie piłkarskich realiów i trafniejsze przeniesienie sytuacji z prawdziwych boisk na te wyświetlane
w domowych zaciszach i nie tylko. FIFA 14 oferuje kilka trybów i opcji. Możemy rozegrać spotkanie towarzyskie, cały sezon bądź sprawdzić się w trybie kariery, w trakcie której możemy zostać piłkarzem, menadżerem lub tropem Ryan’a Giggs’a również grającym trenerem. Wystarczy wybrać ulubiony klub, rozgrywki i cieszyć się udziałem ligowych zmagań oraz świętować każde spotkanie na międzynarodowej arenie.

Nowością jest rozbudowana ogólnokrajowa sieć skautów dostępna w trybie kariery. Łatwiej będzie nam wypatrzeć piłkarski talent gdziekolwiek się on nie znajdzie, jak również monitorować rozwój kariery dobrze zapowiadającego się juniora.

Dodatkowo programiści EA udoskonalili wiele aspektów wprowadzanych sukcesywnie w poprzednich odsłonach gry FIFA 14. Ulepszona została sztuczna inteligencja piłkarzy – teraz zawodnicy skuteczniej kryją piłkarzy drużyny przeciwnej oraz inteligentniej wychodzą na wolne pole aby umożliwić zagranie do nich. Właśnie tej opcji oczekiwali gracze FIFY już od dawna, by zachować właściwe realia i odruchy znanych im piłkarzy z najlepszych lig na świecie.

Twórcy FIFA 14 nie zapomnieli również o graczach lubiących rywalizację ze znajomymi bądź innymi realnymi użytkownikami. Dostępny jest tryb rozgrywek sieciowych „Sezony”, w którym zmierzymy się z innymi graczami i stopniowo podnosząc swoje umiejętności będziemy walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

To wszystko spotkamy w grze FIFA 14 z całkowicie polskim interfejsem oraz z tak bardzo lubianym polskim komentarzem, którego nie ma żadna podobna gra piłkarska.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter