• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

CB radio – prawdziwie męski gadżet

Kto powiedział, że z CB radia mogą korzystać tylko kierowcy ciężarówek? W dobie mobilności i coraz częstszych podróży służbowych, te niewielkie urządzenia stają się obowiązkowym gadżetem każdego kierowcy osobówki. Tym bardziej, że nowoczesne CBiki to naprawdę niezłe cacka. W tym roku na pytanie „co byś kochanie chciał na święta?”, jest tylko jedna poprawna odpowiedź – CB radio!

Telefony, smartfony, GPS, tablety, aparaty i kamery – gadżeciarski świat urósł do nieprawdopodobnych rozmiarów i wciąż zaskakuje nas nowymi pomysłami. Kto by nie chciał mieć ich wszystkich?! Grono przedmiotów pożądanych właśnie powiększa się o kolejne cudeńko – CB radio. Do tej pory kojarzone jedynie z brzydką skrzynką ukrytą gdzieś pod nogami kierowcy tira, teraz to prawdziwie elegancki sprzęt, który można zabudować pośrodku deski rozdzielczej i w niczym nie będzie ustępował wypasionemu odtwarzaczowi mp3.
CB radio to gadżet XXI wieku. Dzięki niemu dowiecie się nie tylko, gdzie stoją „miśki”, ale też jak sprawnie ominąć korki w miastach, gdzie jest najbliższa wulkanizacja, a nawet w którym szpitalu najszybciej przyjmą waszą dziewczynę, której zaszkodziło chińskie jedzenie w przydrożnym barze. CB kojarzy Wam się z chrzęszczeniem i skrzeczeniem? To już prehistoria! – Szumy w radiu to największa bolączka kierowców. Dlatego teraz każde urządzenie wyposażamy w automatyczną blokadę szumów, dzięki czemu nasi użytkownicy mogą bez bólu głowy używać radia przez wiele godzin – mówi Piotr Witkowski z President Electronics Poland – największego dystrybutora CB Radia w Polsce. Najnowsze CBiki (np. radio Harry III ASC marki President) mają też funkcję Vox Set, czyli wywoływanie głosowe. Wyobraźcie sobie – wsiadacie z kumplem do auta, rzucasz do mikrofonu ”Mobiliki, jak tam droga na Wawę?” i w tej samej chwili zaświeca się bursztynowy wyświetlacz, oznajmiając tym samym, że Twoja wiadomość poszła w eter. Bez kręcenia gałkami, wciskania guzików. Kto by nie chciał takiego cuda w prezencie?!

Przykładowe CB radia:

      Radio President Teddy ASC
cena : 288zł
modulacja : AM/FM
ilość kanałów : 40
wymiary: w mm: 125 dł x 170 szer x 45 wys
waga : 0,6 kg
gwarancja: 5 lat

     Radio President Harry III ASC
cena: 600zł
modulacja : AM/FM
ilość kanałów 40
wymiary w mm: 150 dł x 125 szer x 45 wys
waga: 0,7 kg
gwarancja: 5 lat

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter