• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Wielkie sportowe emocje z udziałem Zinedine Zidane’a już 9 września w Warszawie

Już w ten weekend Warszawa ponownie stanie się światowym miastem futbolu. Po raz pierwszy w trzynastoletniej historii, w Polsce zostanie rozegrany Światowy Finał Danone Nations Cup – Międzynarodowy Puchar Dzieci. Warszawa, kolejny raz w tym roku stanie się centrum ogromnego sportowego wydarzenia. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju przyleciały już do stolicy. Ponad 560 dzieci czeka na to, aby zagrać mecze na Stadionie Narodowym pod okiem samego Zinedine Zidane’a – ambasadora turnieju.

Turniej skierowany jest do dzieci z grupy wiekowej 10 -12 lat (U-12), ale pomimo tak młodego wieku piłkarze będą już mieli okazję poczuć się jak prawdziwe gwiazdy futbolu. Faza play-off rozgrywek podzielona jest na osiem grup, w których w dniach 7 – 8 września wszystkie drużyny grać będą na stadionie ośrodka sportowego OSiR Bemowo o jak najlepszą lokatę. Polska drużyna zagra swoje pierwsze mecze z reprezentacjami z takich krajów jak: Portugalia, Australia, Arabia Saudyjska oraz Senegal.

Główną atrakcją turnieju będzie jednak to, co wydarzy się w niedzielę, 9 września. W tym dniu każda z drużyn zagra swój finałowy mecz na Stadionie Narodowym, miejscu, na którym przed kilkoma tygodniami grali najlepsi piłkarze światowej klasy!  Ich sportowe zmagania będzie obserwować kilkadziesiąt tysięcy kibiców oraz wielu  międzynarodowych gości, którzy wspólnie będą przeżywać sportowe emocje. Zarówno tytuł zwycięzcy jak i nagroda Fair Play zostaną przyznane przez Zinedine’a Zidane’a.

Na tym jednak nie koniec. Światowy Finał DNC to nie tylko emocje piłkarskie, ale również okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. 9 września na Stadionie Narodowym w Warszawie stanie specjalna Rodzinna Strefa Rozrywki. Będzie w niej można wziąć udział w konkursach, zdobyć wiedzę z zakresu zdrowego żywienia, dbania o środowisko, a także stworzyć swój „indywidualny” niepowtarzalny jogurt. Na trybunach stadionu również nie zabraknie atrakcji, a w prowadzonych co pół godziny konkursach będzie można wygrać cenne nagrody.

Bilety na Światowy Finał są dostępne na stronach:  www.eventim.pl oraz www.danonenationscup.pl. Cena biletu 10 zł. Zysk ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc dzieciom w ramach programu „Podziel się Posiłkiem”.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter