• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Marka OKOCIM Oficjalnym Sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji Polski!

OKOCIM_pospisanie umowy sponsorskiej z PZPN_2Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że marka OKOCIM uzyskała tytuł „Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski”. Dziś w siedzibie PZPN podpisano dwuletnią umowę, co oznacza, że OKOCIM będzie sponsorem drużyny narodowej w trakcie eliminacji EURO 2016 oraz na czas turnieju finałowego mistrzostw Europy we Francji.

Marka OKOCIM znajduje się w pierwszej lidze największych marek piwnych. Od zawsze wspierała tych, którzy walczą do końca, nie poddają się, dążą do obranego celu – świadczy o tym 170 lat historii pełnej wyzwań i sukcesów. Dziś przejawem tych wartości jest zaangażowanie marki w sport. Okocim posiada już duże doświadczenie w tym obszarze, a kolejnym krokiem jest wspieranie Reprezentacji Narodowej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać sponsora z tak dumną tradycją, a także bardzo mocno identyfikującego się ze sportem. Jestem przekonany, że sponsorowanie drużyny narodowej przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności marki OKOCIM oraz jej udziałów rynkowych. Wierzymy, że dzięki sponsorowaniu Reprezentacji Polski w piłce nożnej marka OKOCIM na dobre zagości w domach polskich kibiców – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

– Marka OKOCIM po raz pierwszy w swojej długiej historii ma przyjemność być „Oficjalnym Sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji Polski”. Jesteśmy przekonani, że wartości reprezentowane przez markę takie jak odwaga, gotowość, by podejmować wyzwania, a zwłaszcza walka do końca są spójne z wartościami, którymi nasza drużyna będzie się kierować rywalizując o awans do Euro 2016. Jesteśmy pewni, że współpraca będzie korzystna dla obu stron. Mamy nadzieję, że marka OKOCIM może stanowić inspirację, aby dawać z siebie 100 procent. Jak każdy kibic chcemy być dumni z naszej Reprezentacji i jej zwycięstw – podkreślił Piotr Chęcielewski, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. marketingu Carlsberg Polska.

W ramach umowy marka OKOCIM otrzymała prawo do posługiwania się tytułem „Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski”, a także do wykorzystywania w swojej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Logo firmy pojawi się również na reklamach podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce, a także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, jak również zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter