• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Nowość i atrakcja dla wszystkich użytkowników smartfonów!

Autorzy aplikacji Lokter.pl, we współpracy z portalem Zwalcznude.pl, organizatorem warszawskich gier miejskich, udostępnią wersję gry miejskiej na telefon. Do wygrania iPod.

21. kwietnia, godz. 11:00, osiedle Derby
Przejdź grę ze swoim smartfonem i wygraj iPoda!
Należy się jedynie zarejestrować i stawić na miejscu gry.

Premiera wydarzenia odbędzie się 21. kwietnia o godzinie 11:00 na osiedlu Derby na Białołęce, gdzie w tym samym czasie rozpoczyna się gra miejska „Skarb Atlantydy” dla zarejestrowanych drużyn. Celem zarówno tradycyjnych graczy jak i użytkowników smartfonów będzie odnalezienie na terenie Białołęki części starożytnej pieczęci, rozszyfrowanie ich, a tym samym odnalezienie drogi do mitycznego skarbu Atlantydy. Na drodze do tego celu stanie wiele przeciwności losu, które należy pokonać dzięki sprytowi, wiedzy, a także umiejętnościom fizycznych. Niektóre punkty są ukryte, a inne znajdują się np. na wysokości 30 metrów nad ziemią!

Użytkownicy smartfonów opartych na iOS lub Android będą mogli wykorzystać swe urządzenia zamiast papierowych instrukcji. W aplikacji Lokter będę widzieli zadanie-instrukcję oraz informację, gdzie powinni je wykonać. Poprawne wykonanie zadania ujawni kolejne polecenie. Kto pierwszy wykona wszystkie zadania ten zdobędzie nagrodę – iPoda Touch.

Po terenie Białołęki 21. kwietnia przemieszczać się będzie ponad 200 osób w tym samym celu. Uczestnicy będą mogli wybrać pomiędzy klasyczną, wielowątkową wersją gry miejskiej, w której specjalizuje się Zwalcz Nudę albo alternatywną, mobilną wersją Loktera, która również będzie wymagała od gracza zaangażowania . W obu projektach chodzi o dobra zabawę i aktywne spędzenie czasu.

Wydarzenie to jest pierwszym z cyklu gier miejskich na smartfony. Aplikacja Lokter łączy w sobie elementy standardowej gry miejskiej z dobrodziejstwem wykorzystania urządzeń mobilnych. Twój telefon poprowadzi Cię przez wybraną fabułę i teren, a Ty będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności i zdolności w różnych dziedzinach.

Aby wziąć udział w grze wystarczy się zarejestrować mailowo na adres: konkurs@zwalcznude.pl oraz przyjść ze swoim smartfonem, z zainstalowaną aplikacją Lokter.pl w wyznaczonym dniu na miejsce startowe gry.
Więcej o starcie gry:
i blogu Loktera:

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter