• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Moda na tradycję, Worldmaster Art Deco.

W świecie zegarmistrzowskiej mody coraz większą popularnością cieszą się modele wzorowane na tradycji. Worldmaster Art Deco to unikatowy egzemplarz marki Atlantic, który wzorowany jest na oryginalnym modelu z lat 50-tych. Jest legendarnym zjawiskiem, ponieważ w Polsce niesie ze sobą morze rodzinnych wspomnień i ciepłych emocji. Cena zegarka to 1595 zł.

Tego modelu nie może zabraknąć w kolekcji prawdziwego miłośnika czasomierzy. Worldmaster, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii zegarków w Polsce. Większość znanych firm posiada w swojej kolekcji tzw. linie wiodące: firma Omega to linia Constellation, Longines to Conquest VHP, a firma Atlantic jest po dziś dzień kojarzona z linią Worldmaster.

Model Art Deco posiada mechanizm z ręcznym naciągiem, który wywołuje skojarzenia ze „słonecznym” modelem Worldmaster z lat 60. i lat 70. Atlantic to pamiątka rodzinna, smak przeszłości, który pozostawia obraz rodzinnych, sentymentalnych wspomnień.

Marka Atlantic od lat powojennych w Polsce jest kojarzona z solidną i niezawodną wizytówką szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Do dnia dzisiejszego cieszy się niezmienną opinią i bardzo dużą popularnością.

Model Art Deco to kwintesencja klasy, szyku i niepowtarzalnej duszy Atlantica. Jego koperta wykonana jest ze stali szlachetnej 316L. Na tarczy połyskują ręcznie nakładane indeksy, chronione szafirowym szkłem z antyrefleksem. Model posiada transparentny dekiel. Zarówno koronka, jak i sprzączka są sygnowane logo marki. Datownik jest umieszczony na godzinie trzeciej. Pasek wykonany jest z najwyższej jakości naturalnej skóry, koloru czarnego. Wodoszczelność modelu to 50m.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter