• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Mariusz Pudzianowski – biografia człowieka sukcesu

06_01_mariusz_pudzianowski_080Niewielu jest ludzi, których życie może posłużyć jako kanwa do książki lub filmu. Ale z całą pewnością należy do nich Mariusz Pudzianowski. Chociaż nadal jest młodym człowiekiem, był już w swoim życiu bokserem Mistrzem Świata, jest zawodnikiem MMA, miał problemy z prawem, ma kilka firm itp. Dlatego za jakiś czas, na pewno ktoś podejmie się opisania jego historii lub nakręci o nim film.

Mariusz Pudzianowski urodził się 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej. Ponieważ jego ojcem był sztangista, niejako od najmłodszych lat Mariusz mial styczność z sztangą, hantlami itp, a sport był dla niego czymś normalnym. Trenował rugby i karate. Ukończył wyższe studia, a oprócz tego, że jest czynnym sportowcem, ma także firmę transportową i dom weselny.

Mariusz Pudzianowski – strongman
Od najmłodszych lat Pudzianowski odznaczał się ogromna siłą. W związku z tym, zaczął startować w zawodach siłaczów, w których zresztą odnosił ogromne sukcesy. Był kilkukrotnie Mistrzem Świata, Mistrzem Europy, Mistrzem Świata w Drużynie, wygrywał wiele imprez okolicznościowych z najbardziej chyba znanymi Arnold Strongman Classic. Wielokrotnie prowadził polską reprezentację w różnego rodzaju zawodach, które najczęściej kończyły się zwycięstwem naszej ekipy. Mariusz był też nie do pokonania na krajowym podwórku. Kilkakrotnie był Mistrzem Polski i zdobywał Puchar Polski. Wygrywał także wiele imprez pokazowych czy to w pojedynkę czy w drużynie. Z pewnością zwycięstw było by jeszcze więcej, gdyby nie kontuzja bicepsa, która nie pozwoliła mu stratować przez kilka miesięcy. Swoją karierę jako strongman zakończył w roku 2009.

Mariusz Pudzianowski – zawodnik MMA
Po zakończeniu kariery strongmana, Mariusz Pudzianowski szukał nowych sportowych wyzwań i znalazł je w mieszanych sztukach walki. Swoja pierwsza walkę stoczył 11 grudnia 2009 roku z Marcinem Najmanem, którą zresztą szybko wygrał. Później bywało już różnie. Jednakże ogólny bilans walk Mariusza Pudzianowskiego jest dodatni. Na 14 pojedynków, jak do tej pory wygrał 9 a przegrał 5. Pomimo tego, że nie ma on super technik, to jednak rywale obawiają się go zwykle ze względu na jego ogromną siłę. Nigdy nie wiadomo, kiedy z niej skorzysta i dlatego muszą oni być skoncentrowani podczas walki cały czas.  Ma on podpisany kontrakt z największą organizacją w naszym kraju, organizującą walki w stylu MMA. W najbliższym czasie, zobaczymy go na KSW 37 gdzie jego rywalem będzie Paweł Popek Rak.

Mariusz Pudzianowski jest osobom bardzo medialną i często możemy zobaczyć go w telewizji. W roku 2010 wziął udział w programie „Tylko nas dwoje”, a w roku 2016 w programie „Przygarnij mnie”. Jednak największą popularność telewizyjną przyniósł mu udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie dotarł do samego finału. Ponadto gra niewielkie role w filmach i serialach telewizyjnych, a także w teledyskach swojego brata Krystiana.
Pudzian wkroczył też do biznesu. Założył min Szkołę Ochrony Fizycznej Pudzian Academy, gdzie szkolą się pracownicy ochrony. Ma też firmę transportową Pudzian Transport, a także Dom Weselny w Białej Rawskiej.

KSW 37 transmisja
Już 3 grudnia 2016 roku Mariusz Pudzianowski znów stanie w ringu. Tym razem jego przeciwnikiem będzie popularny Popek Monster. Tutaj polecamy szukać KSW 37 transmisja.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter