• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Jaki prezent kupić na ślub? Sprawdzone i oryginalne pomysły

Ślub to wyjątkowa chwila. Jak każda tego typu okazja, wymaga pięknej oprawy w postaci eleganckiego i oryginalnego prezentu. Każdy z nas wybierając się na ślub do znajomych lub przyjaciół pragnie podarować coś, co zostanie zapamiętane na długo. Niestety większość z nas ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu. W dzisiejszych czasach prezenty ślubne to trudny wybór, który potrafi spędzić sen z powiek. Mimo, że w sklepach mamy dosłownie wszystko, to jednak nie wiemy na co się zdecydować, aby sprawić przyjemność nowożeńcom. Czasy, kiedy to pewniakiem były prezenty w postaci żelazka, miksera czy odkurzacza, dawno już minęły. Dziś tego typu gadżety znajdują się w posiadaniu nowożeńców, tak więc warto z nich zrezygnować. Młodych nie cieszą również prezenty w postaci pościeli, ręczników lub zastawy stołowej.

Przyjęło się, że idealny prezent ślubny to koperta wypełniona banknotami. Może i jest to rozwiązanie praktyczne, bezpieczne i sprawdzone, jednakże mało kreatywne. Chcąc zaskoczyć młodych, powinno się postawić na coś innego, bardziej wyszukanego i oryginalnego. Co teraz jest na czasie? Jaki prezent na ślub będzie strzałem w dziesiątkę? Co ucieszy nowożeńców i pozytywnie ich zaskoczy? Ciekawe inspiracje znajdziecie poniżej.

Prezenty artystyczne Prezenty na ślub z założenia powinny być ładne, ciekawe i oryginalne. Dlaczego więc nie podarować młodej parze czegoś ze świata sztuki? Może to być obraz, rzeźba lub witraż. Ale uwaga! Tego typu prezent musi współgrać z gustem nowożeńców i wystrojem wnętrza ich mieszkania lub domu. Jeśli do końca nie wiecie, co młoda para lubi – możecie skonsultować się z ich przyjaciółmi i rodziną. Młodym, którzy są miłośnikami rzeczy nowoczesnych, można podarować ciekawą grafikę lub plakat z limitowanej edycji, który będą mogli oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Plakat, rzeźba czy obraz to także fajny pomysł na prezent na rocznicę ślubu.

Prezenty z dreszczykiem emocji w tle Młodzi są fanami mocnych wrażeń? Uwielbiają przygody? W prezencie ślubnym podarujcie im voucher na skok ze spadochronem. Tego typu upominki są ostatnio bardzo modne i sprawiają wiele frajdy. Skok ze spadochronem pozwoli młodym przeżyć niesamowitą przygodę i dostarczy emocji, których nie da się zapomnieć przez dłuższy czas. Fajnym pomysłem na prezent ślubny jest także lot paralotnią we dwoje. Młodzi będą zachwyceni mogąc choć przez chwilę pobujać w obłokach i to w dosłownym tego słowa znaczeniu i móc spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy. Taki lot nie tylko dostarczy niesamowitych wrażeń, ale także potężnych emocji. Będzie fajną zabawą i świetnym tematem do wspomnień. Mocnych wrażeń dostarczą także gokarty dla dwojga. Ta niewinna z pozoru zabawa pozwoli młodym sprawdzić się na całkiem innym polu. Będzie też fajnym oderwaniem od rzeczywistości i wyśmienitą zabawą, której nie zapomną przez długi czas. Taka przejażdżka pozwoli młodemu poczuć się jak Robert Kubica, a młodej – poczuć przyjemny dreszczyk emocji. Inspiracji i pomysłów na tego typu prezenty ślubne szukajcie na stronie: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny

Podróże małe i duże Prezent na ślub w postaci ufundowanej wycieczki, tygodnia miodowego czy weekendu w Spa z pewnością zachwyci wszystkich nowożeńców. Bo któż nie lubi zwiedzać świata lub oddawać się błogiemu lenistwu na jednej z rajskich wysp? Taki prezent możecie kupić w pojedynkę (w zależności od możliwości finansowych) lub złożyć się na niego wspólnie z innymi gośćmi. Strzałem w dziesiątkę będzie na pewno weekend dla dwojga w jakimś luksusowym hotelu – z dala od codziennych spraw. Taki weekend pozwoli młodym zapomnieć o całym świecie i przeżyć niezapomniane, romantyczne chwile. Kolacje przy świecach, długie spacery przy blasku księżyca i wspólne zajęcia z pewnością jeszcze bardziej podsycą namiętność i pozwolą cieszyć się miłością. Fanom aktywnego spędzania czasu można podarować wakacje pod żaglami. Romantyczne okoliczności przyrody, do tego wiatr we włosach i relaks na pięknej łodzi na pewno przypadną do gustu nowożeńcom, zwłaszcza jeśli sami nie mieli możliwości zaplanowania miodowego tygodnia. Świetnym pomysłem jest też pobyt w Spa. Biorąc pod uwagę fakt, że młodzi zazwyczaj nie mają czasu albo pieniędzy, żeby zadbać o solidny relaks i wypoczynek, taki prezent na pewno bardzo ich ucieszy. Bez względu na to czy spędzą w Spa tylko weekend czy cały tydzień – będą bawić się doskonale! Wypoczynek w Spa nie tylko pomoże zregenerować siły, ale również spędzić cudowne chwile tylko we dwoje.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter