• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Idzie lato – przygotuj na nie swoje ciało

Plaża, wodne kąpiele, letnie sukienki czy krótkie szorty. To oznaki lata, które zbliża się szybkim krokiem. Jak przygotować na nie ciało lekko zgnuśniałe pod zimowymi i wczesnowiosennymi ubraniami? Rozwiązaniem jest ruch! Pomoże spalić nazbierane w okresie chłodów kilogramy, ujędrnić skórę i przygotuje ją na ciepłe promienie słońca!

Ruch to zdrowie
Okres wiosenny nie sprzyja dobremu samopoczuciu.  W wyniku braku odpowiedniej ilości witaminy D, powstającej w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne, wyczerpania się zapasu witamin zebranego latem i jesienią ubiegłego roku oraz zazwyczaj siedzącego trybu życia, nasze ciało staje się ospałe, bez błysku energii. Tę sytuację można stosunkowo łatwo naprawić. Wystarczy zdecydować się na systematyczny ruch. Już 2 godziny w tygodniu pomogą po pewnym czasie znów poczuć się doskonale. 

Dodatkowym atutem każdej aktywności fizycznej jest wymożona produkcja serotoniny – hormonu szczęścia, który  pomoże w łatwy sposób przejść przez niedogodności wiosny. 

Każdy latem pragnie pochwalić się doskonałą sylwetką. Czasem jednak po zimie pozostaje nam pamiątka w postaci kilku nadprogramowych kilogramów zdobytych podczas godzin spędzonych przy przekąskach przed telewizorem. Jak się ich pozbyć? 

Anna Matlak – manager klubu z Tiger Gym radzi – „Jedynym pewnym rozwiązaniem jest ruch. Wystarczy zacząć systematycznie zacząć uprawiać jakiś sport, a efekty w postaci zmniejszającej się oponki na brzuchu zawsze przyjdą. Jeśli zależy nam na szybszym zrzuceniu kilogramów, to warto ćwiczenia fizyczne połączyć z dobrze zbilansowaną dietą. Wtedy mamy efekt gwarantowany.”

Tiger Gym swoim Klientom prezentuje bardzo bogatą ofertę różnorodnych rodzajów aktywności. Osobom nastawionym na budowanie tkanki mięśniowej zaleca się korzystanie z doskonale wyposażonej siłowni. Innym poleca się zajęcia grupowe, w których z powodzeniem można poprawić kondycję oraz spalić nadprogramowe kilogramy. 

„Do dyspozycji Klientów oddajemy zajęcia modelujące sylwetkę, ogólnorozwojowe, taneczne, mentalne. Coraz popularniejszy jest także wśród odwiedzających nas osób tak zwany spinning – czyli zajęcia na rowerach stacjonarnych. Ten rodzaj aktywności jest bardzo efektywny pod względem budowania kondycji oraz spalania tkanki tłuszczowej” – dodaje Anna Matlak.

Dla indywidualistów, lub osób ceniących samodzielne ćwiczenia pod okiem trenera poleca się trening personalny. Jest on niezwykle efektywny. Indywidualnie dobrane ćwiczenia pozwolą szybko osiągnąć zamierzone cele. 

Aby Twoje ciało doskonale prezentowało się latem, warto zainwestować w zabiegi podnoszące kondycję skóry – czyli zabiegi wellness. Doskonale na krążenie i ujędrnienie wpływająsauna oraz jacuzzi czy łaźnia parowa. Nieocenione są także masaże, szczególnie te odchudzająco – ujędrniające. 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter