• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Jak być dobrym gospodarzem?

Na czym polega dobra impreza? Przede wszystkim wszyscy muszą być odprężeni, czuć się dobrze. Kiedy przygotowujemy imprezę, to przecież zawsze dbamy o to, aby jednak uwzględnić to, co ktoś lubi, czego wiemy, że nie może jeść. Dostosowujemy także muzykę i rozrywkę do gustu naszych znajomych. Jednak zazwyczaj jest jedna rzecz, której nie robimy…

Impreza bez alkoholu
Na każdej imprezie będzie ktoś, kto nie będzie pił alkoholu. Niektórzy będą kierowcami, inni niestety nie będą się mogli napić, ponieważ będą brali jakieś leki. Po alkohol nie sięgną także na pewno kobiety w ciąży i karmiące. Co więcej – raczej nie piją także osoby, które następnego dnia muszą iść do pracy lub które mają przed sobą wiele do zrobienia jeszcze.
Jak widać zatem, pod względem statystycznym na każdej naszej imprezie będzie ktoś, kto po alkohol nie sięgnie. I choć wszyscy uczestnicy imprezy świetnie to rozumieją, bo pewnie nie raz sami mieli taką sytuacji, to jednak zawsze zapada kłopotliwa cisza, kiedy ktoś mówi, że nie może pić. Wszyscy zadają sobie w myślach pytanie – dlaczego? Rozpoczyna się nerwowe poszukiwanie jakiegoś soku. Efekt nie jest zbyt przyjemny – jako gospodarze nie powinniśmy do tego dopuścić.

Drinki bezalkoholowe – świetny pomysł
Dlatego też warto zainwestować w drinki bezalkoholowe. Są to napoje przypominające smakiem, wyglądem i zapachem popularne drinki. Najczęściej jest to mojito – orzeźwiające z nutą limonki i cukru trzcinowego albo też pinacolada ze słodkim mleczkiem kokosowym i cierpkim sokiem z ananasa. Bez problemu znajdziemy także drinki o innych smakach.
A gdzie są one sprzedawane? To jest najciekawsze! Bowiem na dobrą sprawę znajdują się one w praktycznie każdym sklepie monopolowym. Kupując zatem alkohol na imprezę, możemy przy okazji spojrzeć na stanowisko z drinkami bezalkoholowymi i je zakupić.

Jak podawać drinki bezalkoholowe?
Warto wiedzieć, że napój który kupujemy, najczęściej w puszcze albo malej butelce, jest już gotowym drinkiem. W związku z tym możemy podać gościom je w takiej postaci, w jakiej je kupiliśmy. Jeśli jednak wolimy podać je w bardziej estetyczny sposób, to możemy drinka przelać do szklanki i całość ozdobić jeszcze plasterkiem owocu, parasolką albo wzorkiem z cukru.
Dzięki drinkom bezalkoholowym każdy gość na naszej imprezie będzie się czuł swobodnie, a my zostaniemy szybko obwołani najlepszymi organizatorami imprez. Warto także pamiętać, że po drinki bezalkoholowe na pewno sięgną chętnie również wszystkie osoby, które nie mogą napić się alkoholu za dużo, a chcą zostać i bawić się dłużej.
Artykuł powstał we współpracy z Bezalkoholowe.com

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter