• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

112 laptopów, dziesiątki tysięcy wpisów i nieskończona ilość powodów by kochać Polskę

W ramach niecodziennej kampanii „Kocham Polskę za” prowadzonej przez firmę Samsung, Polacy pokazali, że powodów by kochać swój kraj mamy setki tysięcy. Było warto, tym bardziej, że każdy jeden wpis na dedykowanej stronie kampanii stanowił symboliczną złotówkę, która została przekazana na wyposażenie SOS Wiosek Dziecięcych w nowoczesne notebooki SAMSUNG służące edukacji i rozwojowi dzieci. Uroczyste przekazanie laptopów odbyło się w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach przy udziale podopiecznych Stowarzyszenia, przedstawicieli firmy Samsung oraz przyjaciół kampanii – Doroty Wellman i Marcina Prokopa.

Tysiące powodów, aby kochać Polskę
Od połowy kwietnia do końca czerwca Polacy mieli okazję by wyrażać za co kochają swój kraj. Wszystko dzięki kampanii „Kocham Polskę za” zorganizowanej przez firmę Samsung, której celem było nakłonienie Polaków do refleksji i odpowiedzi na pytanie dlaczego kochają swoją ojczyznę oraz zjednoczenie wszystkich rodaków wokół pozytywnej idei i dumy ze swojego kraju. Kampanię „Kocham Polskę za” rozpoczęła akcja w 5 największych miastach Polski, Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście Poznaniu i Krakowie, gdzie na 6 poszczególnych literach i 1 symbolu serca, każdy mógł zostawić swój wpis informujący za co kocha Polskę.

Dedykowana strona kampanii – jeden wpis to jedna złotówka
Dodatkowo, oprócz specjalnych konstrukcji tworzących litery, przez cały czas trwania kampanii do dyspozycji wszystkich chętnych była strona internetowa www.kochampolskeza.pl. Za każdy pozostawiony tam wpis firma Samsung przeznaczała 1 złotówkę na zakup laptopów dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. „Postanowiliśmy zorganizować tę akcję, aby dać możliwość podzielenia się nie tylko pozytywnymi emocjami związanymi z Polską, ale też zjednoczyć jak największą liczbę osób wokół szczytnej idei pomocy dzieciom” – podsumowuje Olaf Krynicki, PR Manager firmy Samsung. „Jednocześnie pragnęliśmy podkreślić silny związek firmy Samsung z Polską. To tu Samsung posiada jedną z największych fabryk RTV i AGD w Europie, a pracownicy polskiego i flagowego Research & Development Center firmy Samsung pracują nad rozwiązaniami, które nieustannie udoskonalają produkty jakie oferujemy na całym świecie” – dodaje.

112 laptopów dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce
Kwota jaką udało się zebrać w ramach kampanii stanowi równowartość 112 nowoczesnych laptopów, które posłużą dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych w Siedlcach, Biłgoraju, Kraśniku i Karlinie, a także podopiecznym Młodzieżowych Wspólnot Mieszkaniowych, które znajdują się pod opieką SOS Wiosek Dziecięcych. „Z wielką chęcią przyjęliśmy zaproszenie do projektu „Kocham Polskę za” bo każda akcja, która służy wyrównywaniu szans edukacyjnych naszych podopiecznych jest zawsze warta realizacji. Nowoczesne notebooki spełniają to kryterium w podwójny sposób: dają możliwość nauki poprzez zabawę przy zastosowaniu technologii, która jest dla dzieci zawsze atrakcyjna.” – podsumowuje Barbara Rajkowska – Prezes Zarządu Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych.

[ad#Google Adsense]

Uroczyste finał kampanii
Uroczyste przekazanie nowoczesnych laptopów firmy Samsung, będące finałem akcji „Kocham Polskę za” odbyło się w siedleckiej placówce SOS Wiosek Dziecięcych. Udział w spotkaniu z podopiecznymi wzięły gwiazdy kibicujące kampanii – Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dzieci z Siedlec otrzymały łącznie 23 laptopy, reszta będzie rozdysponowana pomiędzy pozostałymi placówkami. W sumie ok. 389 dzieci będzie miało okazję cieszyć się sprzęt przeznaczony do nauki i zabawy.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter