• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Zmierz się z legendami rajdów i wyścigów

Jeśli kochasz szybkie samochody i niepowtarzalne wrażenia płynące z dynamicznej jazdy ekskluzywnym samochodem, przyjdź 19 grudnia 2010 roku (niedziela) do sklepu Empik Junior w Warszawie, aby spełnić swoje marzenia. Wielokrotny zwycięzca rajdów samochodowych – Tomasz Kuchar w męskiej rozmowie ze Zbigniewem Urbańskim opowie o tym jak zachować się za kierownicą nawet w trudnych warunkach.

[ad#Adsense-468×60-onlytext]

Już w najbliższą niedzielę, 19 grudnia o godzinie 12:00 fani rajdów samochodowych będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać dwie legendy wyścigów w jednym miejscu. Tomasz Kuchar i gra Gran Turismo 5 na PlayStation 3 pojawią się wspólnie na scenie na pierwszym piętrze sklepu Empik Junior Megastore przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Tomasz Kuchar, pięciokrotny zwycięzca słynnego Rajdu Barbórki, opowie o swoich rajdowych doświadczeniach oraz najbardziej wyczekiwanej grze roku. Każdy z uczestników spotkania będzie miał okazję wygrać ekskluzywne, kolekcjonerskie egzemplarze bestsellerowej Gran Turismo 5 oraz zmierzyć się z samym Kucharem w pojedynku jeden na jeden za kierownicą symulatora do gry GT5 na PlayStation.

„Za kierownicą samochodu rajdowego, o sukcesie decydują ułamki sekund. Tylko wiele lat treningu pozwala osiągnąć sukces. W grze Gran Turismo 5, wrażenia z jazdy są naprawdę realistyczne i zmuszają mnie do aktywnej jazdy, choć przyznam, że często zdarza mi się przegrać. Widocznie są tacy, którzy trenują częściej” – mówi Tomasz Kuchar. „Mam nadzieję, że miłość fanów gry Gran Turismo do wyścigów, zostanie przelana na wirtualnych lub prawdziwych torach rajdowych, ale nigdy na ulicach”.

Przyjdź i zasiądź za kierownicą legendarnych marek samochodów – Ferrari, Lamborghini czy Bugatti. Rozstrzygnijmy to na torze!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter