• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Zlot najszybszych aut świata

Już w najbliższy weekend w Poznaniu odbędzie się pierwsze historyczne spotkanie 300tu — polskiego klubu GT. Do Wielkopolski zjadą użytkownicy wyjątkowych samochodów Grand tourer.

Główna część imprezy odbędzie się w sobotę na torze Poznań. Wśród zgłoszonych samochodów nie brakuje takich marek i modeli jak: Ferrari, Porsche, Audi, Mustang Shelby, BMW serii M czy Nissan GT-R.

Wszyscy uczestnicy spotkania przejdą szkolenie pod okiem kierowców wyścigowych: Adama Kornackiego, Macieja Rybarczyka, Dariusza Nowickiego oraz wykwalifikowanego instruktora Maciej Kopańskiego.

– Modele Grand tourer o bardzo wysokich osiągach jak np. Ferrari 599 GTB Fiorano, Nissan GT-R czy Mercedes-Benz SLR McLaren są zaliczane do segmentu supersamochodów – mówi Edyta Pochwałowska z portalu ForElite.pl, selekcjonującego produkty z półki High End, partnera medialnego imprezy – Ten rynek jest mocno rozbudowany, rozwija się dynamicznie, a wartość rzadkich pojazdów rośnie. Jestem przekonana, że wydarzenie spotka się z bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Wielkopolski.

[ad#Adsense-468×60-onlytext]

Oprócz jazdy po torze dużą atrakcją będzie także co-drive w profesjonalnym samochodzie używanym w motorsporcie. Za jego kierownicę wsiądzie Maciej Rybarczyk, ubiegłoroczny uczestnik czeskiego pucharu Skoda Octavia Cup.

W ramach sobotniej imprezy odbędą się także pierwsze zawody o Puchar 300tu.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznań Ryszard Grobelny.

Patronat medialny nad klubem objęły: Magazyn GT, portale Moto.pl i ForElite.pl, a także radio Planeta Poznań. W tym roku odbędą się łącznie trzy spotkania 300tu, z których jedno będzie miało miejsce na torze Slovakiaring koło Bratysławy.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter