• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Zimowe Grand Prix Wrocławia

Kiedy za oknem śnieg i mróz, zamiast zaszywać się pod ciepła kołdrą, amatorzy zręcznościowej jazdy na czas chwytają za kierownicę. Już w najbliższą niedzielę (17 stycznia) rozpoczynają się bowiem Zimowe Grand Prix Wrocławia.

Padający śnieg i śliska nawierzchnia jezdni to idealne warunki do samochodowych zmagań… ale tylko w kontrolowanych warunkach. Na profesjonalnym torze można całkowicie bezpiecznie osiągać zawrotne prędkości i wpadać w kontrolowany poślizg na ostrym zakręcie. Grand Prix Wrocławia to doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną sprawdzić swoje umiejętności w zimowej scenerii.

Samochodowe wydarzenie sezonu

Tor Rakietowa we Wrocławiu już po raz czwarty jest organizatorem sezonowych samochodowych Grand Prix Wrocławia. Poprzednie edycje – zimowa, letnia i jesienna – cieszyły się bardzo dużą popularnością, każdorazowo przyciągając ponad stu zawodników. Impreza zrzesza zarówno najlepszych, jak i początkujących w wyścigach kierowców z Dolnego Śląska, którzy mogą zmagać się na profesjonalnym torze samochodowym.

Kategorie dla każdego

Każdy miłośnik szybkiej jazdy, posiadający prawo jazdy i spełniające wymagania o ruchu drogowym auto, może wziąć udział w imprezie. Start w zawodach polega na dwukrotnym pokonaniu każdej z dwóch wyznaczonych przez organizatorów prób. Uzyskany podczas czterech przejazdów czas decyduje o zwycięstwie. Uczestnicy startują w klasach wynikających z pojemności i rodzaju samochodu, ale klasyfikowani są również w specjalnych kategoriach: Kobieta, Junior oraz Debiut. Miłą niespodziankę w każdych zawodach sprawiają Panie, walcząc o najwyższe stopnie podium z najlepszymi.

Zimowa edycja Grand Prix Wrocławia wyłoni zwycięzcę, który w nagrodę wraz z osobą towarzyszącą spędzi niezapomniany weekend w Pałacu Wojanów pod Jelenią Górą.

Liczy się dobra zabawa

Zimowe Grand Prix Wrocławia to nie tylko niezapomniana dawka adrenaliny dla lubiących rywalizację, ale przede wszystkim możliwość niecodziennej zabawy wśród innych miłośników motoryzacji. Udział w wyścigach jest także doskonałą okazją do podszkolenia swoich umiejętności technicznych. Poprzednie edycje udowadniają, że największe szanse na zwycięstwo mają doświadczeni kierowcy, którzy potrafią poskromić chęć szybkiej jazdy i wykazać się opanowaniem za kierownicą.

Zimowe Grand Prix Wrocławia – impreza samochodowa
17 stycznia 2010 roku – niedziela
godzina 9.00
Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, TOR Rakietowa
Wrocław, ul. Rakietowa 39

Zgłoszenia: on-line lub na torze w dniu imprezy w godz. 8.00 -9.30.

Regulamin i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.moto.redeco.pl.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter