• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Zdrowa dawka adrenaliny w prezencie

Lamborghini Gallardo LP560-4 SpyderWielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas na rodzinne spotkania, długie rozmowy, pyszne jedzenie i… prezenty! Jeszcze nie kupione? To zdecydowanie ostatni moment na decyzję! Podpowiadamy jakie prezenty świąteczne podbiją serca naszych bliskich i wyjaśniamy dlaczego nie powinniśmy kupować kolejny rok z rzędu skarpet.

Dlaczego nie skarpetki?

Prezenty, które wręczamy sobie z okazji Świąt powinny być tak wyjątkowe, jak same Święta. Zarzućmy więc zwyczaj obdarowywania naszych bliskich upominkami praktycznymi – skarpetki pewnie się przydadzą, ale zdecydowanie bliżej im do szarej codzienności niż do magii i wyjątkowości. Unikajmy też rutyny – kupowany co roku kalendarz, krawat lub sweter, z każdym rokiem cieszy obdarowanego jakby mniej. Sprawmy ukochanej osobie prezent, który pozwoli jej oderwać się od rzeczywistości lub będzie przepustką do zrealizowania marzeń większych lub mniejszych.

O czym marzy mężczyzna?

Aby obdarować mężczyznę wymarzonym prezentem świątecznym musimy odpowiedzieć sobie na jedno kluczowe pytanie: o czym marzy nasz chłopak, mąż lub tata? Podpowiedzi szukajmy w jego pasjach i hobby. Jeżeli mąż emocjonuje się Formułą 1, kibicuje Robertowi Kubicy i nie potrafi przejść obojętnie obok żadnego sportowego auta – sprezentujmy mu voucher (ciekawe promocje można znaleźć np. w http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/Promocje-Swiateczne) na rajdową jazdę. Czym może się przejechać? Opcji jest mnóstwo: bmw, golfy, ferrari, lamborghini, samochody terenowe. Można zasiąść za kierownicą tira i poczuć się królem szos lub okiełznać ekstremalnego Monster Trucka… Tacie z zaangażowaniem sklejającemu kolejne modele samolotów – sprawmy prezent, który pozwoli mu oderwać się od ziemi. Dosłownie! Voucher na lot samolotem, motolotnią lub paralotnią z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę, doda skrzydeł i odejmie lat. Ukochany chłopak lub brat zawsze marzyli o tym, by poszaleć na quadach? Możemy zrealizować ich marzenie i wykupić specjalnie dla nich niezłą jazdę – do wyboru są różne maszyny, różne trasy i opcje (np. quady dla dwojga).

To będą niezapomniane Święta!

Prezent świąteczny, którego nie można dotknąć i oglądnąć, a trzeba go po prostu przeżyć jest z pewnością wyjątkowy. Bogaci jesteśmy nie tym co mamy, a tym co udało nam się zobaczyć i czego doświadczyliśmy. W tym roku obdarujmy naszych bliskich voucherami będącymi zapowiedzią przygody wypełnionej po brzeg emocjami.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter