• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

SEAT Toledo – samochód rodzinny dla wymagających

Prawdziwie rodzinny samochód powinien charakteryzować się przede wszystkim wysokim poziomem bezpieczeństwa, dostateczną dla dużej rodziny pojemnością i wyposażeniem w elementy, które zapewnią rozrywkę rodzinie podczas długich wycieczek. Dlatego naszą uwagę zwrócił właśnie SEAT Toledo. Sprawdź, dlaczego wyróżnia się on na tle innych rodzinnych aut.

141709375898121300

Unikalne połączenia

Z zewnątrz nowe Toledo łączy w sobie styl sportowego auta z typem rodzinnym. To nie tylko wrażenie, bo SEAT Toledo zyskał bardzo na połączeniu hatchbacka z sedanem. Mimo, że z zewnątrz na to nie wygląda, to w środku ma wiele przestrzeni do zaoferowania. Zanim się do niego wsiądzie można odnieść wrażenie, że przydały by mu się dodatkowe centymetry, ale gdy już znajdziemy się w środku okazuje się, że nic mu nie brakuje. Jest dostatecznie wysoki i wyjątkowo przestronny, by móc rozsiąść się wygodnie. A do tego mamy do dyspozycji bagażnik o pojemności 550 litrów. Idealny na długie wycieczki rodzinne.

Bezpieczeństwo i rozrywka

Rodzinny samochód musi być nadzwyczajnie bezpieczny. Cieszymy się, że możemy zaliczyć Toledo do tej rodziny samochodów, a świadczy o tym m.in. sześć poduszek powietrznych , system ABS, ESC, system górnego mocowania pasów Top Tether oraz ISOFIX, który umożliwia szybkie i bezpieczne montowanie fotelików dla dzieci. Dodatkowo podczas jazdy po autostradzie z prędkością ponad 110km/h system Highway Assist zwiększa zasięg przedniego oświetlenia, co sprawia, że my widzimy na większą odległość, a także jesteśmy bardziej widoczni dla innych.  Oczywiście auto rodzinne musi potrafić zająć czas zarówno dorosłego pasażera, jak i dzieci. SEAT Toledo, dzięki systemowi nagłośnienia z dodatkowymi głośnikami i złączem USB z odtwarzaczem MP3 oraz systemem sterowania w kierownicy jest dobrym zapewnieniem rozrywki.

Podróż bez problemów

Już wsiadając do tego auta nie musimy znać jego danych technicznych, by poczuć możliwości dynamicznej i zarazem płynnej jazdy bez utraty mocy. Wszystko dzięki skrzyni biegów DSG, która łączy w sobie cechy manualnej skrzyni ze skrzynią automatyczną. Z kolei nawigacja bardzo dobrze radzi sobie z odnajdywaniem tras również za pomocą głosowych komend w systemie Bluetooth. Przyjemnie się nią oczywiście obsługuje za pomocą dotyku, co umożliwia aż 5 cali ekranu. Seat Toledo jest z pewnością mniej typowym autem rodzinnym, innym niż wszystkie siedmioosobowe, z trzema rzędami siedzeń auta. Jednak jest on autem dla wymagających rodzin, zarówno pod względem przestrzeni, jak i bezpieczeństwa.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter