• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Seat Mii – auto dla żyjących w rytmie miasta

seat-mii-auto-dla-zyjacych-w-rytmie-miastaSeat Mii to samochód zaprojektowany do życia miejskiego. Kompaktowe rozmiary, dobre parametry techniczne i rozsądne zużycie paliwa oraz wykorzystanie z najnowszych technologii teleinformatycznych sprawiają, że stanie się nieodłącznym towarzyszem podczas załatwiania wszelkiego rodzaju spraw.

Seat Mii – Twój wybór, Twoja przyjemność
Seat Mii dostępny jest zarówno w wersji 3-, jak i 5-drzwiowej, a o barwie decydujesz samodzielnie. Żółty jak letnie słońce? Elegancko i szykownie ciemny? A może nowocześnie metaliczny? Decyzja należy do ciebie. Chcesz, aby miał swoje cechy indywidualne i dodatkowo odróżniał się od innych? Żaden problem – dzięki zestawowi naklejek bocznych możesz mu nadać niepowtarzalny wygląd. Podobnie jak o kolorze karoserii, tak samo możesz zdecydować o wnętrzu samochodu – białe wykończenie, elementy komponujące się kolorystycznie z tablicą rozdzielczą i siedzeniami to kolejne opcje, jakie masz do wyboru wg swoich własnych preferencji. A obojętnie od tego, czy wybierzesz model z trzema czy pięcioma drzwiami i jak go ozdobisz, jedno się nigdy nie zmieni – zawsze będzie mieć on dynamiczną, zwracającą uwagę sylwetkę.

Co kryje się pod maską?
Seat Mii dostępny jest w siedmiu wersjach – Reference, Style, Sport, Conenct, Mii by Mango, Chic, Fr-Line. Każda z nich ma osiem silników do wyboru – zaczynając od 1.0 60 KM (44 kW), kończąc na 1.0 75 KM SQ+ Start/Stop (55 kW). Modele z najmocniejszymi silnikami mogą rozwijać prędkość wynoszącą ponad 170 km/h! Oczywiście w mieście raczej nie da się tak rozpędzić, ale będzie to przydatne podczas weekendowych wypadów poza nie. Każda wersja posiada solidne zawieszenie, które stanowią niezależne kolumny McPhersona ze sprężynami śrubowymi i hydraulicznymi amortyzatorami oraz układ kierowniczy z elektromechanicznym wspomaganiem.

Mii – auto bezpieczne
Podczas projektowania tego samochodu położono duży nacisk na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Za to właśnie EURO NCAP przyznało Seatowi Mii najwyższą możliwą ocenę – pięć gwiazdek. Auto Mii posiada poduszki powietrzne, chroniące wszystkich pasażerów przed skutkami kolizji, a kierowca może korzystać z Asystenta Bezpieczeństwa. Jest to specjalny system, który wykrywa on przeszkodę na drodze i może automatycznie uruchomić hamulce. Asystent Podjazdu sprawi natomiast, że Mii nie stoczy się podczas ruszania na wzniesieniu. Czujnik parkowania tyłem pozwoli idealnie wpasować w wolne miejsce. To tylko wybrane przykłady z rozwiązań bezpieczeństwa w Seacie – ma on ich znacznie więcej, a możesz je przetestować osobiście. W jaki sposób?

Nie kupuj kota w worku!
O wszelkich zaletach praktycznych samochodu Seat Mii możesz przekonać się osobiście, umawiając na jazdę próbną. Jest to możliwe u autoryzowanych dealerów, jak np. Seat Bednarek w Łodzi. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz naprawdę taki samochód, jakiego się spodziewasz!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter