• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Polski akcent, czyli kultowy Polonez w MTV Polska

Na to czekali wszyscy fani „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”! Na warsztat trafi tym razem Polonez, symbol dobrobytu w Polsce lat 80tych! Czy ekipa poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Kultowy Polonez Caro 1.5 GLE w wydaniu MTV – tego jeszcze nie było! W najbliższa niedzielę zapowiada się prawdziwie wystrzałowy odcinek, którego bohaterem będzie Kazik Uromski, student mechatroniki, a z zamiłowania i powołania kwatermistrz hufca harcerskiego. Chłopak działa w wielu organizacjach NGO i angażuje się w różnorakie akcje społeczne. Jego pasja motoryzacyjna to nie tylko wysłużony Polonez, ale również rowery, których posiada aż pięć. Samodzielnie je składa i marzy, by pewnego dnia objechać na dwóch kółkach basen Morza Bałtyckiego. Swojemu samochodowi poświęca równie wiele czasu, wykonując przy nim drobne naprawy instalacji elektrycznej. Używa go głównie na zgrupowaniach harcerskich i obozach jako furgonetki transportowej, dzięki czemu z Poloneza korzysta blisko setka osób! Największym marzeniem Kazika jest praca w fabryce czekolady. Czy pomysły Barta sprostają jego oczekiwaniom?

O tym przekonać się będzie można juz w niedzielę. Jednak już teraz MTV zdradza kilka tajemnic, które są przedsmakiem prawdziwie smakowitej uczty! Nie zabraknie wypasionego sprzętu video, czyli monitorów i kamer, chromu, a nawet elementów z blachy ryfowanej! Diametralny lifting nie ominie też karoserii.

Polonez Caro i zwariowana ekipa „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ z Kasta i Bartem na czele już
4 grudnia na antenie MTV Polska, tradycyjnie o godz. 20:00.
Emisje dodatkowe: poniedziałek 5 grudnia o godz. 20:00 oraz w środę 7 listopada o godz. 17:30.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter