• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Leasing Mercedesa, czyli korzystny sposób na użytkowanie prestiżowego samochodu

Mercedes wciąż pozostaje marką, która budzi jednoznaczne skojarzenia z luksusem, bardzo wysoką jakością wykonania, znakomitym komfortem jazdy i nieprzeciętnymi osiągami. Nic dziwnego, że samochody tej marki premium są szczególnie popularne wśród przedsiębiorców, którzy wybierają je, aby zaakcentować swój prestiż i uatrakcyjnić wizerunek marki biznesowej. Niemieckie samochody są dostępne w pełnej gamie finansowania. Pierwszym wyborem większości przedsiębiorców pozostaje leasing Mercedesa, o którego zaletach przeczytasz w naszym artykule.

 

Leasing otwiera drogę do klasy premium większości przedsiębiorców

To oczywiste, że samochody klasy Mercedesa są poza zasięgiem finansowym przeciętnego Kowalskiego. W nieco innej sytuacji znajdują się przedsiębiorcy, którzy mogą skorzystać z opcji leasingu. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu nie trzeba ponosić wysokiego kosztu zakupu auta za gotówkę. Jednocześnie rata leasingu może zostać ustalona na takim poziomie, jaki będzie „do udźwignięcia” przez przedsiębiorcę.

Rada

Pamiętajmy, że Mercedes to producent nie tylko luksusowych samochodów osobowych, w tym prestiżowych SUV-ów, ale także aut użytkowych.

Elastyczne warunki leasingu

Umowa leasingowa zawsze podlega indywidualnym negocjacjom. Celem jest to, aby z jej warunków zadowolone były obie strony. Przedsiębiorca ma możliwość wynegocjowania korzystnej raty, długości obowiązywania umowy czy różnego rodzaju dodatków, jak np. przedłużona gwarancja na samochód.

Leasing daje bardzo szerokie pole do popisu w zakresie dopasowania warunków finansowania samochodu do możliwości przedsiębiorcy, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku aut marek premium.

Uproszczona procedura

Leasing to przyjazna przedsiębiorcy forma finansowania samochodu. Wszystko dzięki uproszczonej procedurze i minimum formalności. Po przedstawieniu dokumentów (m.in. księgi przychodów i rozchodów czy zeznania podatkowego za ostatni rok) decyzja zapada szybko, a umowa może zostać zawarta nawet zdalnie.

Optymalizacja podatkowa

Leasing Mercedesa to pierwszy wybór przedsiębiorców, ponieważ stanowi doskonały sposób na obniżenie firmowych zobowiązań podatkowych. Każda faktura od leasingodawcy jest kosztem uzyskania przychodu i może zostać odliczona w ramach działalności, pozwalając na odzyskanie nawet do 100% podatku PIT i VAT.

Ponieważ raty leasingowe w przypadku samochodów niemieckiej marki są stosunkowo wysokie (w porównaniu z innymi markami), to przedsiębiorca może odnieść jeszcze większe korzyści z tytułu optymalizacji podatkowej.

Sprawdź najlepsze oferty leasingu Mercedesa

Jeśli przymierzasz się do leasingu Mercedesa, to poszukiwania najkorzystniejszych ofert rozpocznij od wizyty na stronie iBemo. To platforma internetowa, na której znajdziesz najlepsze propozycje leasingu pochodzące prosto od autoryzowanych dealerów niemieckiej marki z Grupy Bemo.

Na iBemo możesz samodzielnie skonfigurować parametry oferty, dobrać opcje dodatkowe (np. umowę serwisową, pakiet ubezpieczeń) oraz poznać wszystkie koszty leasingu. Umowę zawrzesz online, a samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w Polsce.

Aktualne oferty leasingu Mercedesa znajdziesz na stronie https://ibemo.pl/samochody-osobowe/mercedes-leasing.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter