• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

BĄDŹ WIELKI Z MINI

Rusza konkurs na najlepszy projekt dachu oraz tła kultowego i niezwykle modnego auta MINI

Od początku marca trwa konkurs, który już teraz przyciąga wielu sympatyków grafiki komputerowej i motoryzacji.  MINI Inspiruje Wielkich, bo o nim mowa, organizowany jest przez MINI (BMW Group Polska) oraz Chilli Zet (Eurozet). Udział w konkursie mogą wziąć zarówno graficy amatorzy jak  i profesjonaliści. Dla tych pierwszych organizatorzy przygotowali specjalne narzędzia graficzne, dzięki którym mogą zaprojektować dach kultowego MINI. Co więcej, biorący udział w konkursie, mogą zaprojektować dach w trzech odsłonach: MINI, MINI Clubman oraz MINI Countryman. Profesjonalistów i bardziej zaawansowanych amatorów czeka trudniejsze zadanie – przygotowanie projektu tła do modelu MINI Countryman z włókna szklanego.  

„Marka MINI to nie tylko symbol kultowych aut z brytyjskim charakterem, które gwarantują gokartową frajdę z jazdy, ale również synonim indywidualizmu i niepowtarzalnego designu w motoryzacyjnym świecie. Poprzez ten konkurs chcemy dać możliwość zaistnienia zarówno amatorom jak i profesjonalnym grafikom w świecie samochodowego designu. Konkurs MINI Inspiruje Wielkich podkreśla możliwości indywidualizacji modeli MINI, a także kreatywność  i ekstrawertyzm, które są mocno zakorzenione w DNA marki”. – mówi  Jakub Kiendyś, odpowiedzialny za zarządzanie marką MINI w BMW Group Polska.

Pierwszy model MINI – tego tylko na pierwszy rzut oka niepozornego auta pojawił się w sprzedaży ponad 50 lat temu. Nikt wówczas nie przypuszczał, że stanie się ono klasykiem motoryzacji. Nowe modele MINI charakteryzują się prostą, klasyczną formą, nowoczesnym ale rozpoznawalnym przez każdego designem oraz doskonałymi właściwościami jezdnymi.

Kampania na antenie CHilli Zet trwa przez cały marzec i obejmuje komunikację w ponad 100 spotach reklamowych. Partnerami konkursu są luxlux.pl, futu.pl oraz magazyn FUTU IDEAS. Konkurs zostanie zakończony 31 marca. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 11 kwietnia      w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. 

Kreację strony konkursowej i aplikacji przygotowała firma Engine.

Więcej informacji:

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter