• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Na co stawia rodzina?

Segment aut rodzinnych z roku na rok stawia przed producentami coraz większe wymagania co do jakości, bezpieczeństwa oraz unikalnego designu oferowanych modeli. W myśl starej idei mówiącej o tym, że liczy się wnętrze, klienci potwierdzają ponadczasowość tego stwierdzenia. To, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze auta rodzinnego, to nie tylko dynamiczna linia nadwozia, odcień lakieru czy wielkość lusterek. Przede wszystkim należy zapoznać się  z wnętrzem pojazdu.

Jak wybrać optymalny model?
honda-acordPierwsze pytania jakie powinny nasunąć się każdemu kupującemu to:  „Czy każdy pasażer znajdzie dla siebie wygodną przestrzeń, która pozwoli mu miło spędzić czas nawet w najdłuższej podróży?”, „Czy poziom bezpieczeństwa każdego członka rodziny będzie odpowiedni?”. Pamiętajmy, ze do członków rodziny zaliczamy również zwierzęta, które nie powinny być pomijane podczas przysłowiowego „pakowania do auta”.  Auto powinno rosnąć razem z naszymi domownikami i gwarantować im ciągłą rozrywkę. Jeżeli jesteśmy początkującymi rodzicami, należy zwrócić uwagę na tylne siedzenia i mocowania ISOFIX dla fotelików dziecięcych. Wraz ze wzrostem rodziny rośnie również jej bagaż, a tu na pomoc przychodzą nam samochody rodzinne Hondy.

W przypadku Hondy Accord przestrzeń pasażerską zaopatrzono w  liczne schowki, kieszenie, uchwyty na butelki itp. Kufer o pojemności 467 litrów w wersji sedan lub 406 litrów – w wersji Tourer pomieści pokaźną ilość bagaży. Przestrzeń ładunkową łatwo powiększyć dzięki systemowi składania tylnej kanapy jednym ruchem. Otrzymujemy w ten sposób niemal płaską podłogę bagażnika. W celu poprawienia komfortu podróżowania kabinę auta dodatkowo wyciszono, a precyzyjne modyfikacje wprowadzone w amortyzatorach zaowocowały zarówno większą stabilnością podczas szybkiej jazdy autostradą, jak i lepszym tłumieniem nierówności.” – czytamy na honda.pl.

 Zakup auta rodzinnego jest inwestycją nie tylko w środek  transportu, ale także w rozrywkę, komfort i bezpieczeństwo naszych najbliższych. Warto zatem wsłuchać się w ich potrzeby i preferencje, wówczas wybór okaże się prostszym i mniej stresującym.

Tutaj dowiedz się więcej na temat Hondy Accord: http://honda.pl/pl/samochody/modele/accord-sedan.html

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter