• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Wnętrza w męskim stylu

Już nie tylko kobiety chętnie angażują się w urządzanie mieszkania czy domu. Coraz częściej również mężczyźni dbają zarówno o siebie i swój ubiór, jak i o przestrzeń, w której przebywają. Panowie szukają nowoczesnych, nietuzinkowych rozwiązań. Najchętniej stawiają na minimalizm oraz funkcjonalność. Bardzo istotnym elementem męskiego wnętrza jest odpowiednio zaprojektowana szafa.

Indywidualny design w salonie

Mężczyźni szczególnie lubią wnętrza funkcjonalne, przytulne, architektonicznie czyste, bez zbędnych dekoracji i ozdób. W męskim salonie nie może zabraknąć m.in.: wygodnej kanapy, biurka do pracy z odpowiednio wyprofilowanym fotelem, miejsca na sprzęt RTV, a także przestronnej, pojemnej szafy. Zwolennikom minimalizmu i nowoczesności firma Komandor proponuje bardzo oryginalne, funkcjonalne zabudowy, które łatwo dopasować do każdego wnętrza. Istnieje możliwość dowolnego doboru ich frontów pod względem kolorystyki.

Industrialny charakter betonowej ściany i stalowej konstrukcji nietypowego regału, szafki czy zabudowy z drzwiami przesuwnymi idealnie podkreśli wyraźny kolor. Energetyczna czerwień będzie doskonałym dodatkiem takiego wnętrza. Powstanie w ten sposób spójna kompozycja uzupełniona o nowoczesne sprzęty, plazmę czy ukochany sprzęt Hi-Fi nowoczesnego mężczyzny.

Męska garderoba od A do Z

Również obszerna garderoba przestaje być domeną wyłącznie kobiet, ponieważ coraz więcej Panów przywiązuje wagę do wyglądu zewnętrznego i potrzebuje miejsca na swoje rzeczy. Ubrania współczesnego, zadbanego mężczyzny także zasługują na odpowiednie przechowywanie oraz traktowanie. Dzięki odpowiedniej szafie czy garderobie spodnie zawsze będą odpowiednio ułożone, a marynarka – idealnie gładka. Planując wnętrze zabudowy czy szafy należy pamiętać również o miejscu na, m.in.: krawaty, paski oraz koszule, które łatwo się gniotą.

Mężczyźni w meblach cenią przede wszystkim praktyczny i prosty design. Nawet najbardziej przestronna garderoba czy szafa, aby zagwarantować tak cenioną przez mężczyzn funkcjonalność, nie tylko musi mieć odpowiednie przegródki i półki, ale przede wszystkim wymaga odpowiedniego zaaranżowania. Dlatego zabudowy firmy Komandor, oprócz nowoczesnej stylistyki, posiadają wiele praktycznych rozwiązań, które pozwolą mężczyźnie zorganizować ich wnętrze tak, że nawet pospieszne poranne ubieranie się, będzie prostsze.

Wysuwane półki firmy Komandor pozwolą zaprowadzić idealny porządek i ustalić „garderobianą hierarchię”. W zasięgu ręki, najlepiej na wysokości wzroku, powinny znaleźć się najważniejsze, ulubione T-shirty czy koszule, a wyżej – rzadziej noszone ubrania. Na krawaty warto przeznaczyć specjalną, wysuwaną szufladę z przegródkami. Dzięki temu mamy gwarancję, że nie zdeformują się i zawsze będą wyglądały elegancko. Dodatkowo, takie uporządkowanie znacznie ułatwi kompletowanie garderoby i dopasowywanie odpowiedniego krawatu do koszuli. Obok można także powiesić paski, tak, aby wszystkie drobne dodatki mieć zawsze pod ręką.

Ubrania, które się gniotą, wymagają odpowiedniej przestrzeni. Spodnie najlepiej umieścić na specjalnych, wysuwanych wieszakach. Dzięki temu właściciel nie będzie miał problemu z odnalezieniem odpowiednich spodni, które zawsze zachowają kanty i odpowiedni kształt. Z kolei, aby zapobiec gnieceniu się koszul, ważna jest szerokość przeznaczonych na nie półek. powinna ona wynosić min. 65 cm. Warto pomyśleć
o tym już przy planowaniu wnętrza męskiej garderoby. Ważne jest również odpowiednie miejsce na buty. Najlepiej zadbać o druciane półki lub specjalne prawidła, które zapobiegną odkształcaniu się eleganckiego obuwia oraz zapewnią zachowanie odpowiedniego kształtu pantofli.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter