• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Mężczyzno, dbaj o siebie!

Czasy, gdy męska pielęgnacja ograniczała się do podstaw związanych z higieną, dawno się skończyły. Firmy kosmetyczne wyszły naprzeciw potrzebom współczesnych panów, którzy zapragnęli zadbać o siebie i przestali wreszcie uważać odpowiednią pielęgnację za niemęską.

men

Szampon i żel pod prysznic
Nawet panowie stroniący od nadmiaru kosmetyków, dostrzegli plusy w zamianie zwykłego mydła na żel pod prysznic opracowany specjalnie dla potrzeb ich skóry. Dzięki temu produktowi zachowany jest optymalny poziom nawilżenia. Dodatkowo zapracowani panowie mogą wypróbować opcję szamponu i żelu pod prysznic w jednym, co pozwoli zaoszczędzić z samego rana nieco czasu.

Krem pielęgnacyjny
Przeglądając kosmetyki dostępne w drogerii łatwo można zauważyć, że firmy kosmetyczne szybko odpowiedziały na rosnące potrzeby mężczyzn. Panowie nie są już skazani na jeden uniwersalny krem lub ewentualnie na podkradanie kosmetyku swoim partnerkom. Wybór kosmetyków stworzonych specjalnie dla nich jest duży i mężczyzna w każdym wieku z powodzeniem odnajdzie to, czego potrzebuje. Począwszy od kremów nawilżających, które zaspokoją potrzeby skóry suchej i podrażnionej po goleniu, aż po krem przeciwzmarszczkowy L’Oreal, który tak stylowo reklamuje Hugh Laurie. Pomaga to przekonać opornych, że dbanie o swoją skórę w niczym nie umniejsza ich męskości, a wręcz przeciwnie – w końcu nie ma dla kobiety nic bardziej kuszącego niż zadbany mężczyzna.

Namawianie mężczyzny na zakup kremu pod oczy zdaje się być zbyt trudne, ale może warto? Powinni wypróbować ten kosmetyk zwłaszcza ci panowie, którzy pragną na długo zachować młodzieńczy wygląd, a okolice oczu dość szybko zdradzają nieubłagany upływ czasu. Nieważne czy damska, czy męska – skóra wokół oczu potrzebuje odrobiny troski.

Ach, ten zapach!
My, kobiety, oglądamy się nie tylko za mężczyznami, którzy przykują nasze spojrzenie. Nie mniej istotny jest również zapach. Dobrze dobrane perfumy potrafią być intrygujące i przyciągać jak magnes. Ale pamiętajcie, panowie, że najlepsza nawet woda nie zamaskuje niedociągnięć higieny. Niektórzy mężczyźni wymagają szczególnej dbałości np. o stopy lub pachy (które potrzebować mogą bardzo silnego antyperspirantu) i dobrze, jeśli problem nadmiernej potliwości nie będzie bagatelizowany. Nieprzyjemny zapach, może bowiem zachwiać wizerunkiem najbardziej nawet wypielęgnowanego mężczyzny.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter