• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Zagraj na Pożegnaniu Lata w Płocku

Muzzo.pl oraz Spółka Akcyjna – organizator m.in. Audioriver, jednego z najbardziej renomowanych festiwali muzyki elektronicznej na świecie – ogłaszają konkurs dla zespołów muzycznych z kręgu rocka, abitnego popu i elektroniki. Do wygrania jest występ podczas festiwalu Pożegnanie Lata, który odbędzie się 3 września w Płocku. Zwycięzca zagra po takich gwiazdach, jak Turboweekend, Myslovitz, Smolik, Everlaunch czy Lao Che.

„Do zgarnięcia jest maksymalnie 60-minutowy koncert na jednej z dwóch scen festiwalu. Nasz zwycięzca będzie dzielił deski m.in. z Myslovitz, Lao Che i Pustkami, więc chociażby z tego względu warto wziąć udział w konkursie. Poza tym, nocny koncert na płockiej plaży to cudowne przeżycie również ze względów estetycznych. Tam jest po prostu pięknie.” – komentuje rzecznik Spółki Akcyjnej, Łukasz Napora.

Zasady są proste: trzeba mieć lub reprezentować kapelę, założyć profil na Muzzo.pl i do 30 sierpnia umieścić na nim co najmniej dwa autorskie utwory. Jury złożone z przedstawicieli Spółki Akcyjnej i Muzzo.pl wybierze zwycięzcę już 1 września 2011. Spółka Akcyjna pokrywa koszty podróży i zakwaterowania zespołu. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie na www.spolkaakcyjna.muzzo.pl

Bilety na Pożegnanie Lata w cenie 29 pln dostępne są kilkuset punktach Ticketpro w całej Polsce oraz na Ticketpro.pl.

Więcej na www.spolkaakcyjna.com

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter