• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Konkurs: Extreme Sports Channel

Na październik Extreme Sports Channel poleca – Najbardziej emocjonujące walki WWE.

Już 31 października, o godzinie 21.00 na kanale Extreme Sports Channel zagorzali fani WWE będą mogli zobaczyć najbardziej oczekiwaną galę WWE – Hell in a Cell. To właśnie podczas tych programów dochodzi do najbardziej brutalnych i emocjonujących wydarzeń w historii wrestlingu.

Z tej okazji wraz z kanałem Extreme Sports Channel zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać jeden z trzech zestawów Extreme. Zestaw zawiera koszulkę z logo kanału, DVD z przejmującym, widowiskowym dokumentem o ekstremalnym narciarstwie wysokogórskim „Człowiek, który zjechał z Everestu” oraz zimowy bezrękawnik z logo kanału.


Aby zdobyć te ekstremalnie fajne nagrody jedyne co musicie zrobić, to prawidłowo wymienić:

3 zawodników WWE Superstars które staną w bitwie o mistrzostwo WWE

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem kontakt(małpa)dlamezczyzny.pl do dnia 30 listopada 2010r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania i powiadomieni mailowo. Nagrody do laureatów konkursu zostaną wysyłane pocztą.

Fundatorem nagród w konkursie jest Extreme Sports Channel to kanał, który zapewnia największą dawkę adrenaliny. To jedyny taki kanał, w którym przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu  można zobaczyć sporty zimowe na najwyższym poziomie, walki samych mistrzów WWE, niezwykłe akcje rowerowe oraz masę innych ekstremalnych wydarzeń sportowych.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter