• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Czy jesteś gotowy, aby uwodzić?

edge man boxLato to najlepszy moment na zmianę! Do wygrania flakon feromonów, które podkreślą najlepsze strony Twojej osobowości! Nagrodę  – flakon markowych, opartych na najwyższej jakości związkach feromonów The EDGE – ufundował  portal www.feromony.pl

Jak działa The EDGE?

The EDGE Man to feromony o stężeniu powyżej 98%, dzięki czemu skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominujący, przebojowy i towarzyski, a przy tym nieporównywalnie śmielszy i pewny siebie. Związki te stosują osoby, które chcą:

  • podrywać i uwodzić
  • podkreślić swoją osobę
  • zwiększyć pewność siebie
  • dobrze się bawić

The EDGE Man posiada męski, czytelny i energetyczny zapach, łączący w sobie siłę i elegancję.   Wysokie stężenie – 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE Man, obok naturalnego męskiego feromonu – Androstenonu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć?

Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie: Jaki procent ludzi stosujących feromony widzi efekty ich działania?
Odpowiedź znajdziesz na stronie www.feromony.pl/pobsf . Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania. Odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi ( imię, nazwisko oraz adres – do wiadomości red.) prosimy przesyłać na adres konkurs@dla-mezczyzny.pl . Na odpowiedzi czekamy do 31 sierpnia.

Jeśli Ci się uda – już wkrótce sprawdzisz na własnej skórze, jak wiele możesz zmienić dzięki The EDGE.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter