• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Władca min – aplikacja Krajowego Rejestru Długów

Prowadzenie własnej firmy przypomina czasami spacer przez pole minowe – jeden nierozważny krok może skończyć się katastrofą. Dlatego tak istotna jest umiejętność analizowania otoczenia biznesowego i unikania grożących zewsząd, często bardzo kosztownych pułapek.

Wychodząc z takiego właśnie założenia, Krajowy Rejestr Długów uruchomił na swoim facebookowym profilu Nie zalegam https://www.facebook.com/niezalegam grę „Władca min”, w której każdy z graczy może przećwiczyć swoje saperskie umiejętności.

Uczestnicy stają przed wyzwaniem, jakim jest rozminowanie coraz większego pola. Im wyższy poziom gry, tym więcej min do odkrycia. Aby ułatwić graczom stawienie czoła wyzwaniu i zbliżenia się do tytułu Władcy Min, przewidziano ułatwienia. Każdy może skorzystać m.in. z bazy min i odkryć miejsca, gdzie czai się niebezpieczeństwo.

Oprócz satysfakcji, jaką jest przejście coraz trudniejszego pola minowego, gracze z największą liczbą punktów mogą codziennie liczyć na bony do Empiku. Osoba, która osiągnie najwyższy wynik w rankingu, oprócz tytułu Władcy Min może wygrać cenną nagrodę.

Dzięki umieszczonej na profilu Krajowego Rejestru Długów aplikacji każdy może zobaczyć, że nie tylko w biznesie niezbędna jest umiejętność dokładnego analizowania podpowiedzi, a także sprawnego korzystania z pomocy tych, którzy są do tego przeznaczeni.

Aplikacja dostępna jest pod adresem:

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter