• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Kredyt konsolidacyjny – po co właściwie go brać?

Kredyt konsolidacyjny to idealne rozwiązanie dla osób, które mają pozaciągane różne zobowiązania. Na przykład spłacamy kredyt za samochód, kolejny, za telewizor, a do tego dochodzi jeszcze rata kredytu za wakacje. Dzięki niemu możemy je wszystkie spłacić, a resztę pieniędzy przeznaczyć na inny cel bądź korzystnie ulokować.

Po drugie pamiętanie o spłatach kolejnych rat może być uciążliwe, mogą nam się mylić terminy oraz na przykład numery kont bankowych. W przypadku, gdy zdecydujemy się na kredyt konsolidacyjny rata jest, co prawda wyższa, ale tylko jedna. Dzięki temu będzie nam o wiele łatwiej zaplanować domowy budżet na kolejne miesiące. Kolejną zaletą kredytu konsolidacyjnego jest to, że taka „zbiorcza” rata jest o wiele niższa niż, gdybyśmy za wszystkie zobowiązania płacili oddzielnie, po drugie wydłuża się też okres kredytowania.

Na naszym rynku możemy wyróżnić dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych. Pierwszy z nich to kredyt konsolidacyjny hipoteczny, jak sama nazwa wskazuje głównym zabezpieczeniem jest nasza nieruchomość. Drugi to kredyt konsolidacyjny gotówkowy. Przyznawany jest na nieco gorszych warunkach, okres kredytowania jest też krótszy, ale bank nie wymaga aż takiego zabezpieczenia.

Kredyty konsolidacyjne – aktualne oferty
Kredyt konsolidacyjny mBank: kwota, jaka możemy pożyczyć to aż 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania może trwać nawet 84 miesiące. Gotówkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Do 30% przenoszonych zobowiązań.
Kredyt konsolidacyjny Bank BPH: bank oferuje kredyt do 150 tysięcy złotych, na spłatę rat czy też innych zobowiązań finansowych. Okres kredytowania może trwać nawet 120 miesięcy.
Kredyt konsolidacyjny Milenium Bank: w tym przypadku przyjrzymy się kredytowi konsolidacyjne hipotecznemu. Okres kredytowania może trwać nawet 30 lat. Jego kwota może dochodzić do 80 % wartości nieruchomości. Bank akceptuje dochody z wielu różnych źródeł, na przykład umowy zlecenie. Ciekawą opcją jest też możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych.

Kredyt konsolidacyjny to z pewnością ciekawe rozwiązanie dla osób, które mają wiele zobowiązań finansowych. Może w znaczym stopniu ułatwić nasze życie.
Warto także sprawdzić porównanie kredytów konsolidacyjnych na konta-oszczednosciowe.blogspot.com.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter