• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

4 powody, dla których warto kupić ubezpieczenie przez Internet

Ubezpieczenia komunikacyjne mają na celu finansowe zabezpieczenie w razie kolizji lub wypadku. Warto więc zadbać o pełną ochronę, wykupując odpowiednie polisy. Obecnie można to wykonać sprawnie i wygodnie za pośrednictwem Internetu.

Ubezpieczenia wykupywane w trybie direct to świetne rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści. Na stronach internetowych wielu ubezpieczycieli pojawia się kalkulator OC AC, dzięki któremu już przy pierwszej wizycie można poznać szacowaną wartość składki. To jednak nie jedyne zalety.

1. Łatwa analiza konkurencyjnych ofert
Możliwość skorzystania z oferty internetowej to rozwiązanie, które pozwala na szybką i prostą analizę konkurencyjnych propozycji. Mając do dyspozycji kalkulator OC AC, bez problemów można obliczyć szacowaną wysokość składki i porównać ją z ofertami pozostałych firm ubezpieczeniowych.
Wykupując ubezpieczenie przez Internet, nie musisz więc bezpośrednio odwiedzać placówek towarzystw ubezpieczeniowych. To oznacza nie tylko wygodę, ale i oszczędność czasu.

2. Możliwość uzyskania dodatkowych zniżek
Decydując się na zakup ubezpieczenia przez Internet, oszczędzasz nie tylko czas. Ubezpieczyciele proponują atrakcyjne zniżki, przyznawane niezależnie od przysługujących już rabatów zgodnie z tabelą bonus-malus. Efekt? Dzięki temu możesz jeszcze obniżyć wysokość OC AC nawet o kilkanaście procent. Przykładowo, Link4 proponuję dodatkową zniżkę 7% osobom, które wykupią ubezpieczenie online.

3. Możliwość wypowiedzenia umowy
Jeśli podpisujesz umowę o ubezpieczenie komunikacyjne za pośrednictwem Internetu, możesz się rozmyślić. Przysługuje ci 14-dniowe prawo rezygnacji w przypadku podpisywania umowy w trybie direct. W ten sposób zabezpieczasz się, gdy przypadkiem trafisz na jeszcze atrakcyjniejszą ofertę.

4. Zakup ubezpieczenia bez wychodzenia z domu
Wcale nie musisz spotykać się z ubezpieczycielem w jego placówce. Nie musisz też umawiać się na spotkanie w multiagencji. Korzystając z Internetu, wykupisz ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Co więcej, formularz możesz wypełnić o dowolnej porze – bez względu na to, czy stacjonarne placówki jeszcze są otwarte czy już zamknięte.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter