• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę, jak ważny jest w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny. Salony kosmetyczne wychodzą im naprzeciw, przystosowując swoją ofertę również do potrzeb panów. Ich skóra różni się od tej kobiecej, ponieważ jest grubsza, znajduje się na niej więcej gruczołów łojowych, więc jest bardziej tłusta. Z tego też względu wolniej się starzeje.

Zabiegi oczyszczające
Mężczyźni mogą bez problemu stosować takie zabiegi jak oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny. Dostosowywane są do ich rodzaju skóry. Podczas oczyszczania manualnego wypryski i zaskórniki usuwane są ręcznie po uprzednim złuszczeniu zrogowaciałego naskórka i rozpulchnieniu skóry. Peeling kawitacyjny polega na wykorzystaniu ultradźwięków. Natomiast podczas mikrodermabrazji martwy naskórek usuwany jest za pomocą urządzenia wyposażonego w głowicę pokrytą kryształami diamentu lub korundu. Wszystkie te zabiegi pomagają pozbyć się niedoskonałości, regulują wydzielanie łoju, odżywiają i nawilżają skórę.

Na młodą skórę
Mezoterapia to zabieg, którego moc doceniło wiele kobiet. Nie ma przeciwwskazań, aby nie mogli stosować go mężczyźni. Polega on na dostarczaniu skórze substancji aktywnych, pozwalających jej na dłużej utrzymać jędrność i elastyczność. Dzięki niej staje się ona gładka, zmniejszają się przebarwienia i zmarszczki. Dzieli się na mezoterapię igłową, polegającą na wprowadzaniu substancji odżywczych drogą iniekcji oraz bezigłową, przebiegającą bez uszkodzenia naskórka metodą elektroporacji.

Gładkie ciało
Coraz więcej panów również zaczyna przykładać uwagę do depilacji. Usuwanie owłosienia z niektórych części ciała pozwala w łatwiejszym utrzymaniu higieny. Wielu z nich robi to również ze względów estetycznych. Mężczyźni zazwyczaj depilują plecy, klatkę piersiową i pachy. Salony kosmetyczne posiadają specjalne oferty depilacji przeznaczone specjalnie dla nich. W gabinetach skorzystamy z depilacji woskiem, pastą cukrową i trwałej – laserowej.

Szeroki wachlarz zabiegów, z których mogą skorzystać także mężczyźni oraz specjalnie dedykowanych dla nich znajdziesz na lavito.pl – porównaj ceny i zarezerwuj wizytę za pośrednictwem internetu!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter