• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Biżuteria męska – modne łańcuszki męskie

zawieszkiBiżuteria to nie tylko domena kobiet.  Od kliku lat zauważa się zainteresowanie mężczyzn nietuzinkowymi ozdobami. Nie tylko tymi klasycznymi, jak spinki męskie czy spinki do krawata, ale także biżuterią na szyję lub rękę. Modne ostatnio bransoletki oraz łańcuszki męskie coraz częściej są ozdobą męskiego stroju. Obecnie mężczyzna może zaszaleć w doborze dodatków do codziennego i wyjściowego ubioru. Zamiast zegarka, który nosi na co dzień może pozwolić sobie na ekstrawagancką bransoletkę męską wykonaną ze skóry lub czarnego kauczuku.

Jaka biżuteria będzie odpowiednia na co dzień?
Jeśli pracujesz w biurze, a praca wymaga od Ciebie eleganckiego stroju pod krawat, marynarki, koszuli, najodpowiedniejsza będzie dyskretna biżuteria męska. Wystarczy wąska skórzana lub klasyczna kauczukowa bransoletka, bez dodatku koloru czy zdecydowanych zdobień. Jednak po pracy możesz zaszaleć. Na spotkanie ze znajomymi, wypad z dziewczyną do kina lub na wieczór w pubie możesz założyć coś bardziej ekstrawaganckiego. Szeroka bransoletka z naturalnej skóry? Zawieszka z przyciągającym wzrok wzorem? A może nieśmiertelnik z oryginalnym grawerem lub odrobiną koloru? Będą tu jak najbardziej odpowiednie. Pamiętaj o jednym: musisz czuć się w tym dobrze, a biżuterię dobierz do swojego charakteru. Kieruj się własnym gustem, ale pamiętaj: co za dużo to nie zdrowo. Wystarczy jedna bransoletka obok zegarka, z którym nie potrafisz się rozstać lub jeden, maksymalnie dwa naszyjniki z zawieszką lub bez.

lancuszki-meskieBransoletka kontra łańcuszek męski.
Wśród dużej oferty sklepów z męską biżuterią każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie lubisz bransoletek, a noszenie czegokolwiek na ręce jest dla ciebie niekomfortowe, na pewno do gustu przypadną Ci klasyczne łańcuszki męskie z dyskretną zawieszką. Możesz tu wybrać wśród splotów takich jak figaro, pancerka, królewski, ale także szeroki jest wybór oryginalnych i jednokrotnie niepowtarzalnych splotów. Możesz na łańcuszku zawiesić krzyżyk, nieśmiertelnik z własnym, indywidualnym grawerem lub tematyczną zawieszkę np. rower, znak zodiaku, symbol ulubionego bohatera z filmu i książki.

A co na elegancką kolację czy biznesowe spotkanie?
Tu pole do popisu, w stosunku do „luźniejszych” wypadów, nie jest zbyt duże. Możesz zaszaleć z ciekawymi spinkami do koszuli lub z elegancką bransoletką męską. Proste i klasyczne wzory będą odpowiednie na ważne spotkania  i mogą odrobinę urozmaicić biznesowy strój. Coraz częściej krawat zastępuje naszyjnik z dodatkiem srebra lub stali. Trzeba jednak pamiętać gdzie się wybieramy, z jakimi osobami mamy spotkanie i czy w takich dodatkach będziemy czuć się swobodnie. Przecież najważniejsza jest nasza wygoda i pewność siebie, a odpowiedni dobór stroju i dodatków nam to w zdecydowanej mierze zapewni.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter